Díky jakému sportu splníte své novoroční předsevzetí o hubnutí?

Díky jakému sportu splníte své novoroční předsevzetí o hubnutí?

Začátku nového roku vládnou novoroční předsevzetí. Někdo si přeje změnit práci nebo změnit bydlení, někdo jiný doufá v pevné zdraví, drtivá většina lidí si však přeje jedno jediné, a sice zhubnout po vánočních svátcích. To je ostatně předsevzetí, které lze označit jako většinou nesplněné. Lidé zkrátka hubnou, ale většinou jim to vydrží týden nebo čtrnáct dní, déle to bohužel nevydrží, a to je velká škoda. Mají mnohdy opravdu našlápnuto, jenže bohužel z toho velmi brzy sejde. Naštěstí vám přinášíme seznam sportů, s nimiž zhubnete natotata a splníte tím své novoroční předsevzetí.

Běhat lze zadarmo a kdykoli se vám zachce

Jedním ze sportů, který vám pomůže k vysněné postavě, je právě běh. Běh lze označit za sport zadarmo, který můžete dělat dnes a denně, tím pádem se blíže dostáváte ke své vysněné postavě. Nadmíru obézní lidé by se však do běhu pouštět neměly, jelikož se jedná o velkou nálož pro jejich klouby, které si tímto sportem mohou odrovnat. Raději se tedy zaměřte na jiné sporty z níže uvedeného seznamu.

Plavte, dokud můžete

Více obézní lidé, kteří si netroufají do běhu z důvodu špatných kloubů, by měli začít rozhodně plavat. Samozřejmě plavání je sport pro každého, kdo se chce udržet v kondici a ve skvělé formě. Během plavání se hubnou všechny partie lidského těla, tudíž souběžně hubnete jak na břiše, tak na rukou a taktéž na nohou, hubnete mimo jiné i zadeček, který najednou bude ukázkový. Podmínkou je ale plavání minimálně hodinu, spalovat totiž začínáte po půl hodině.

Jezděte na in-linech

Až se trochu oteplí, vytáhněte kolečkové brusle, které vám pomohou zhubnout zejména nepěkná stehna a mimo jiné vám dokonale zpevní zadeček. In-line nejsou nic náročného, můžete vzít s sebou kamarádku a celou dobu si s ní povídat, pokud budete stíhat s dechem.

Tenis nejen na kondici

I tenis jakožto kolektivní sport může být pomocníkem na cestě k dokonalé postavě. Doporučujeme chodit ve skupině, bude to pro vás větší zábava, při které zhubnete a zpevníte postavu.