Overaly jsou trendem číslo jedna

Overaly jsou trendem číslo jedna

Pokud sledujete dění v módním světě, určitě jste již zaregistrovali trend jménem overal. Mluvíme o kousku oblečení, který jednoznačně nesmí chybět ani ve vašem šatníku. Svou cestu si k ženám našel poměrně rychle, a to hlavně díky svému komfortu. Mluvíme o pohodlnější alternativě klasických šatů. Nosit ho lze během léta i během zimy, zkrátka jeho alternativ je nyní mnoho. Otázkou nyní je, jak ho budete nosit vy? 

Overaly lze označit za trend číslo jedna. I když je pravdou, že se na první příčce žebříčku popularity drží už pěkně dlouhou dobu. Každé roční období přijdou na pulty obchodů nové podoby tohoto nestárnoucího kousku, které si jednoznačně zamilujete. Zatímco v létě vám učarují kratší podoby overalů, v zimě zase ty společenštější alternativy.  

Mohou nosit overaly všechny ženy? 

I když jsou overaly opravdu velkým módním hitem, řada žen se domnívá, že na něj nemají právo, že jim zkrátka nesluší. Ale to je samozřejmě omyl. Overaly sluší naprosto každé ženě, i když je pravdou, že každé ženě sluší trochu jiný střih. Zatímco ženám s nižší postavou sluší ty kratší, tedy letní, ženy s dlouhýma nohama si mohou dopřát dlouhé alternativy. Ovšem musí si i ony vzít podpatky, aby je overaly opticky nezkrátily.  

Obecně ale platí, že overaly je možné naprosto proměnit s pomocí doplňků. Zatímco ty s hlubokými výstřihy je možné doplnit bohatým náhrdelníkem, overaly s povoleným pasem je možné doladit opaskem.  

Overaly v mnoha provedeních 

Pokud chodíte nakupovat často, určitě víte, kolik podob dnes overal má. Je jich doslova nespočet! Mezi nejlichotivější patří overaly s dlouhými nohavicemi, ovšem ženy s větším poprsím zase preferují ty s hlubším výstřihem. Oblíbené jsou však i overaly volnějšího střihu, které zakryjí vypouklé bříško.