Kam vycestovat, abyste pak domů nepřijeli s prázdnými kapsami?

Kam vycestovat, abyste pak domů nepřijeli s prázdnými kapsami?

Cestování je oblíbená činnost nejednoho z nás. Bohužel je pravdou, že cestování jistým způsobem leze do peněz. Mnozí lidé se proto při výběru konkrétních destinací, do nichž se podívají, zajímají o to, jak je to s cenami v dané zemi. Nechtějí vycestovat do drahé destinace, při čem by po příjezdu neměli v kapsách vůbec nic. Přijet s jednou kapsou prázdnou a s druhou vysypanou je zkrátka velký strašák, který nejednomu člověku nadá spát. V případě, že se nechcete cestování vzdát, máme pro vás tipy na poměrně levné destinace, které vás finančně rozhodně nezruinují.  

Abyste tedy nepřijeli s prázdnými kapsami, dejte na naše tipy. Vybrali jsme destinace, kde to opravdu není drahé, možná jen letenky vyjdou trochu dráž.  

Nice, Francie 

Pokud se chcete vydat do Francie, možná jste slyšeli o tom, že je to poměrně drahé. Ne všechna místa ve Francii jsou však drahá, některá jsou poměrně levná. Mluvíme například o městu Nice, které je typické svými památkami i nádhernými trhy, kde zakoupíte jak čerstvé květiny, tak i vynikající ovoce, tudíž i trhy budou nezapomenutelným zážitkem.  

Madagaskar 

Jestliže chcete zažít trochu exotiky, doporučujeme se vydat na Madagaskar. Tato destinace se postará o zajímavou dovolenou, kterou možná nikdo z vašich přátel doposud nezažil. I když jste si do nynějška možná mysleli, že se jedná o drahou destinaci, není to tak. Opak je v tomto případě pravdou a o drahou destinaci se opravdu nejedná. Ostatně přesvědčte se o tom sami a vyjeďte právě sem za nádhernou přírodou a divokou džunglí.  

Cali, Kolumbie 

Pokud jste sledovali seriál o Pablovi Escobarovi, určitě vám nemusíme dlouze popisovat město jménem Cali, odkud také pocházel jeden drogový kartel. Cali v Kolumbii je město, které je společně s Medellínem opravdu cenově velice nízko. I když sem stojí letenky trochu víc než třeba do Španělska, jedná se o místo, kde pak neutratíte skoro nic.