Cestujeme levně. Víte, jaké destinace se řadí k nejlevnějším?

Cestujeme levně. Víte, jaké destinace se řadí k nejlevnějším?

Nechcete za letošní dovolenou utratit majlant? Doporučujeme jet do levnějších destinací, kam jsou sice dražší letenky, ale pak na samotném místě už utratíte naprosté minimum. Mnozí lidé se bohužel nechají zastrašit tím, jak jsou letenky jako takové drahé, ale rozhodně to není důvod k tomu, abyste do některé z velmi atraktivních destinací nejeli. Právě destinace, kam jsou letenky bohužel dražší, najdete daleko levnější jídlo a ubytování. Na základě letenek se tedy nerozhodujte a raději volte některou z níže uvedených destinací, jelikož ty jsou opravdu levné.  

Pokud tedy ještě nevíte, kam se letos pojedete podívat, máme pro vás několik zajímavých tipů. Nemusíte za svou dovolenou utratit hotový majlant, můžete se vyjet podívat někam do zahraničí, kde to není vůbec drahé. Takových destinací je mnoho, vybrali jsme vám některé z těch, které jsou opravdu nejlevnější.  

Vietnam 

Pokud vás nebaví ležení u moře, máme pro vás tip na zajímavou destinaci jménem Vietnam. Sice sem letenky nejsou zrovna levné, žije se zde však velmi ekonomicky. Většinou se útraty za jídlo a občerstvení dostanou na sto padesát korun za den, jestliže se chcete takzvaně “rozšoupnout”, utratíte třeba tři stovky denně.  

Bolívie 

Velkým lákadlem pro mnohé z nás je krásná, takřka dech beroucí Bolívie. Najdete zde například jednu z nejlépe dochovaných koloniálních ulic, také je zde mnoho jiných pamětihodností, které ve vás zanechají nezapomenutelný zážitek. Dokonce se můžete podívat i do mnoha krásných muzeí, vstup do všech dohromady vás vyjde na patnáct korun.  

Honduras 

Pokud toužíte po té pravé Americe, určitě chcete prozkoumat tuto zemi. Začněte však v Hondurasu, kde to vůbec není tak drahé jako v jiných částech jedné z nejmocnějších zemí světa. V Hondurasu vás čekají nádherné pláže, palmy a samozřejmě velmi levné jídlo a pití.