Jakou vodu vyrábí generátor vodíkové vody?

Jakou vodu vyrábí generátor vodíkové vody?

Přemýšlíte o tom, že byste začali více myslet na zdravý životní styl? I pití té správné vody se řadí mezi důležité zásady, které nám mohou pomoci správně nastavit náš biorytmus. Co dokáže generátor vodíkové vody? 

Alkalická voda během chvilky

Všichni, kdo se zajímají o prevenci nemocí, nebo o zdravý životní styl, se snaží přijímat co nejvíce zásaditých potravin. Jedná se o možnost, jak předcházet vzniku až stovky onemocnění. Za vznikem mnoha zejména civilizačních chorob totiž stojí volné radikály. Generátor vodíkové vody se postará o to, aby byla z obyčejné vody během chvilky voda zásaditá. Alkalická minerální voda vychytává volné radikály a nastoluje zdravé prostředí v našem těle. 

Když se voda promění v důležitý zdroj zdraví

Vodíková voda má pro naše tělo mnoho pozitivních přínosů. Generátor vodíkové vody se například postará o to, aby z běžné vody zmizely škodlivé dusičnany. Tyto látky se považují za rakovinotvorné a škodlivé pro naše tělo. Přitom jejich koncentrace v běžné pitné vodě je podle povolené normy v České republice až několikanásobně vyšší než například v USA. Naši zemi tato situace staví do pozice, jakou mají rozvojové země. Dusičnany a dusitany je nutné z vody stále odstraňovat. 

Alkalická je i naše krev

Běžné pH naší krve se pohybuje v hodnotách okolo 7,4. Přesně takové pH má i vodíková voda, kterou můžete pít každý den. Zásaditá voda se tedy snaží o to, aby bylo prostředí v našem těle co nejpříznivěji nastavené, a aby mohlo naše tělo správně fungovat. 

Dokonalá hydratace

Přejete si vyživovat své buňky rychle a účinně? Alkalická voda prostupuje membránami mezi našimi buňkami až šestkrát rychleji než běžná voda. Při vypití stejného množství ionizované vody tedy oproti běžné vodě mnohem více hydratujete své tělo. 

Generátor vodíkové vody vám během chvilky připraví hodnotný nápoj, který bude podporovat vaše zdraví.