Tepláky už dávno nejsou jenom na doma. Kam je jinak nosit?

Tepláky už dávno nejsou jenom na doma. Kam je jinak nosit?

Když přijdeme z práce domů, to první, co uděláme, je, že se oblékneme do pohodlnějšího, domácího oblečení. Tímto oblečením se myslí pohodlné tepláky, teplé ponožky a také partnerovo tričko ideálně, jelikož v tom je nejlépe. V případě, že patříte k lidem, kteří milují zejména tepláky, máme pro vás dobrou zprávu. Tepláky se už dávno nemusí nosit jenom doma, tepláky si můžete vzít i do společnosti.  

Nosit tepláky jinam než na zahradu – o to řada lidí usilovala a to je nyní realitou. I když většina lidí je proti tomu, aby se tepláky nosily do společnosti nebo mezi lidi, jiní jsou za tento trend rádi, jelikož milují pohodlí a nechtějí se ho v žádném případě vzdát. V případě, že patříte k lidem, kteří se také nechtějí vzdávat svého pohodlí a tepláky chcete nosit opravdu co nejvíce, prozradíme vám, kam tepláky nosit a jak je nosit podle posledních trendů.  

Tepláky na rande i do kina 

Prakticky lze nosit tepláky kamkoli, jenom je třeba je dobře zkombinovat. Tepláky nemusí vypadat jako typicky domácí oblečení, ve správné kombinaci uděláte i z tepláků fantastický look, za kterým se nejeden člověk otočí. Například pokud máte ploché bříško, rozhodně byste se neměli bát tepláků s crop topem. Je to nevšední kombinace, přesto stylová.  

Stejně tak udělá velmi mnoho zvolená obuv. Pokud chcete teplákům dodat krapet elegance, měli byste zvolit takovou obuv, která je elegantní sama o sobě. Nebojte se netradiční kombinace s lodičkami, když přidáte vhodný top, rázem máte dokonalý outfit, kteří i ti nejkritičtější kritici ohodnotí deseti body z deseti.  

Noste barvy 

Tepláky lze při vhodném zkombinování nosit prakticky kamkoliv. Vyplatí se však nosit především barvičky. Nesázejte jenom na klasické černé tepláky, na kterých jde všechno vidět, dobře se kombinují i odstíny červené, které navíc dodávají teplákům opravdu ženský nádech.  

Abyste vytvořili z tepláků skvělý outfit, doplňte je oversize sakem, pod které schováte jenom krátký top či sportovní podprsenku. Skvěle se k sobě hodí například šedé sako s bílými tepláky či obráceně, nechte pracovat fantazii.