V čem vypadáte elegantně, pánové

Víte pánové, v čem vypadáte elegantně a co vám sluší?

I když si pánové na módu zrovna nepotrpí, mohli by vědět, co jim sluší a v čem vypadají elegantně. Přece jen každý muž se potřebuje jednou za čas takzvaně “vyfiknout”. Nejčastěji to bývá kvůli ženě, jindy kvůli pohovorům, jindy kvůli důležitému obchodnímu jednání nebo kvůli významné společenské události. Ne všechny události si zaslouží oblek nebo smoking, v němž vypadají pánové nejlépe, ale mnohé události si vyžadují jen komfortní, přesto elegantní outfity, které bohužel jen minimální většina mužů umí sestavit. K jaké skupině patříte vy? Umíte se obléknout a víte, co vám sluší, nebo na sebe příliš nedbáte?

Pánové by měli být v jistých situacích opravdu elegantní. Jenže jen málokterý muž ví, co mu opravdu sluší. Pokud to pánové nevíte, nechte se našimi tipy inspirovat.

Košile nikdy není na škodu

Ať už jdete na rande nebo do divadla, s košilí nikdy nešlápnete vedle. Navíc takřka každý muž v ní vypadá sexy. Pokud se jedná o více společenskou událost, doporučujeme sáhnout po vypasované košili, ale pokud se jedná spíše o rande nebo kino, můžete si vzít károvanou volnou košili, pod kterou dáte oblíbené tričko. Pamatujte, ať už vezmete jakoukoli košili na jakoukoli událost, nesahejte po extra pestrých kouscích. Pestrost se zkrátka na košilích nenosí a nejste v tom sexy.

Klobouky dělají gentlemana

Jak jsme zmínili, nejlépe muž vypadá v obleku nebo ve smokingu. Na tom se shodnou všechny ženy. Ať už si ale oblečete smoking nebo sáhnete po společenské košili a kalhotách, doplňte look o klobouk, který totiž na první pohled odlišuje “burany” od gentlemanů. Do jaké skupiny se zařadíte vy?

Kabáty jsou nejen elegantní

Pokud chce muž působit elegantně a chce takto vypadat, měl by si obléknout kabát, který i v kombinaci s džíny vypadá naprosto fantasticky. Ideální je si obléknout kabát rovného střihu, přes který se ledabyle přehodí šála a na hlavu se nasadí klobouk.