Relax centrum Sepetná

RelaxCentrum Sepetná nabízí spoustu možností

RelaxCentrum Sepetná v Beskydech pod Lysou horou. Nabízí spoustu možností RelaxCentrum se nachází přímo v bezprostřední blízkosti hotelu Sepetná, asi 10 minut chůze. Hotel Sepetná je s RelaxCentrem spojena koridorem a ubytovaní hosté v hotelu Sepetná, ale i penzion Sluníčko se svou klientelou se k atrakcím dostane snadno. Rekreační centrum Sepetná pod Lysou horou nabízí mnoho možností pro aktivní trávení svého volného času, ale je zde i velký prostor pro odpočinek. Celý rok je v provozu RelaxCentrum Sepetná, kde se mohou všichni ubytovaní hosté, ale i návštěvníci zvenčí pohodlně koupat v krytém nerezovém bazénu s 90 m dlouhým toboganem a s mnoha dalšími atrakcemi. V létě je velkým lákadlem koupaliště Sluníčko s mnoha tobogany i hřišti na tenis či volejbal.

Ubytování v Beskydech

Ubytování pod Lysou horou můžete mít plné outdoorových aktivit, jako je třeba asi nejvíce využívané segway vozítko, koloběžka či elektrokolo. Vyhlídkové vozítko zejména preferují rodiny s dětmi nebo také senioři. Sportovci určitě ocení tělocvičnu disponující dvěma badmintonovými kurty, lezeckou stěnu a sportovní trenažér. Vyřádí se zde tedy rodiny, skupinky přátel, ale i účastníci mnohých firemních akcí, kteří třeba velmi rádi využívají bowling. Doba plná odpočinku a možnosti relaxace čekají na všechny v podobě vířivky, finské sauny, masáží nebo koupelí. Velmi oblíbené je zdejší privátní wellness, kterým disponuje penzion Sluníčko, tedy s whirlpoolem, infra kabinou s mořským klima a opravdu nádherným výhledem na Beskydy. Ubytování v Beskydech, jaký nabízí hotel Sepetná či penzion Sluníčko se nudit nebudete.

Na Sepetné si vybere opravdu každý

Pro všechny organizátory firemních akcí a různých konferencí, ale i pro všechny hosty, jenž mají v ceně pobytových balíčků zahrnutý také animační program, nabízí RelaxCentrum opravdu celou řadu aktivit také pod vedením zkušených animátorů. Můžete čekat třeba bumper ball, aquazorbing, lukostřelbu, pavoučí síť či discgolf. Při ubytování pod Lysou horou můžete zvolit i z široké nabídky koupelí. Bylinkové, rašelinové, bahenní koupele i koupele z Mrtvého moře spojené s rašelinovými a minerálními zábaly určitě oceníte. Procedury zde probíhají ve speciální klidové místnosti, kde je krásný výhled na les. Harmonický Průběh koupelí je harmonický, doplněn relaxační muzikou a atmosférou umocňují hořícími svíčkami. Po návratu z výletu relaxační koupel uvítáte pro regeneraci. Příznivcům odpočinku zde nabízí širokou nabídku masáží, jako klasické, medové, konopné i exotické.