Plánujete dovolenou? Víme, kde sehnat a vyhledat nejlevnější letenky

Plánujete dovolenou? Víme, kde sehnat a vyhledat nejlevnější letenky

Plánujete, že už nyní vyjedete na dovolenou svých snů? Pak pravděpodobně vybíráte destinaci na základě levných letenek. Nechcete přece za letenky utratit statisíce, a tak v ideálním případě byste chtěli nějaké tipy na to, kde sehnat či kde vyhledat levné letenky, aby vás dovolená vyšla krapet levněji, než s čím jste počítali. V případě, že takovou pomoc potřebujete, my vám ji rádi poskytneme.  

Abyste nekupovali zbytečně předražené letenky, můžete samozřejmě navštívit nejrůznější internetové srovnávače, které vám vyjedou veškeré lety a jejich ceny. Dokonce vám nabídnou i nejvýhodnější last minute letenky, které jsou často doslova za hubičku.  

Momondo 

Pokud chcete najít opravdu nejvýhodnější letenky, doporučujeme hledat na Momondu. Jedná se o stránku, která získala ocenění za nejlepší stránku pro srovnávání letů. Jedná se o bezplatný srovnávač, v rámci kterého si můžete najít i nejlepší ceny hotelů nebo pronájmů automobilů. Pokud si chcete dovolenou naplánovat už doma se vším všudy, pak vám s tím Momondo rozhodně pomůže.  

Jestliže tomuto srovnávači zrovna nevěříte, možná vás přesvědčí, že Momondo doporučuje třeba New York Times nebo CNN  či The Daily Telegraph.  

Kiwi.com 

Jestliže chcete podpořit český srovnávač letenek, vyplatí se zamířit na portál Kiwi.com, který možná znáte podle dřívějšího názvu Skypicker. V rámci tohoto srovnávače zjistíte díky vlastnímu unikátnímu technickém řešení, jaká letová spojení jsou pro vás ideální nebo jak to vychází cenově. U nás na trhu nemá tento portál konkurenci, o tom není pochyb.  

Skyscanner 

Další portál, který je u nás poměrně hojně využívaný, je portál Skyscanner, kde najdete zdarma nabídku ne stovek, ale rovnou milionů letů z celého světa. Jen si stačí vybrat tu nejzajímavější, nejatraktivnější a zároveň nejvýhodnější letenku.