Tři oblíbené kousky žen po čtyřicítce

Tři oblíbené kousky žen po čtyřicítce

Styl žen se mění s plynoucími léty, to nám jistě dáte za pravdu. To, co ženy milovaly ve dvaceti, sice mohou milovat ve čtyřiceti, ale na sebe si to už neobléknou. Důvodem toho jsou přibývající vrásky nebo nehezká postava, která ve čtyřiceti letech nebývá zrovna nejpevnější. V případě, že už je vám přes čtyřicet let, pravděpodobně máte ve své skříni kousky, které nosíte daleko raději než jiné. Vybrali jsme rovnou několik z nich, které, podle nás, jsou oblíbeným kouskem žen, které už před nějakou dobou překročili pomyslnou hranici čtyřicátého roku života.  

Zajímavé topy 

I když jsou nedílnou součástí vašeho šatníku právě jednobarevná trička, také se ve vašem šatníku najdou zajímavé topy, kterými zpestříte svůj jinak všední a nudný outfit. Moc dobře víte, že pokud chcete zaujmout tím, co máte na sobě, stačí si vybrat vhodný, zajímavý vršek, který se některé ženy bojí nosit. Takovými zajímavými topy myslíme třeba originální košile s motivem nebo halenky, které jsou v pase rozšířené. Také sem spadají barevné halenky, které mají třeba stojáček a rozšířené rukávy.  

Boty na podpatku 

V mládí jste se nanosili tenisek dost! Nyní je konečně prostor na nošení podpatků, respektive botiček s podpatky, které si rádi vezmete nejen na důležitou schůzku, ale třeba také na kávu s přítelkyní či na mejdan. Moc dobře víte, že boty s podpatkem nemusíte nosit jenom k šatům, ale klidně je noste i ke kalhotám, které vám budou zhruba ke kotníkům. A stejně tak víte, že podpatky mohou mít nejen klasické lodičky, ale i vyšší kozačky, které dodají vašemu outfitu pořádný šmrnc.  

Černé sukně 

Nedílnou součástí šatníku žen po čtyřicítce jsou bezesporu černé sukně, které jsou opravdu elegantní, ovšem nosit je formálně není podmínkou. Nosit je můžete i jinak než formálně, stačí je zkombinovat s něčím trochu jiným než s podpatky.