Bohatí lidé

Jak si užívají bohatí lidé své bohatství?

Do podnikání se většinou lidé ženou proto, že je pohání myšlenka velkého množství peněz. Jenže toto bohatství spočívá hlavně v tom, jak dřeli. Samozřejmě píle je hodně, ale k ní musí přijít i nějaké to štěstí, protože bez štěstí to v dnešní době nejde. Ovšem je nutné zmínit, že to štěstí jde vždycky ruku v ruce s danou pílí a je tu vždycky, když usoudí, že vás má obšťastnit.

Pokud dostatečně makáte a pracujete a neustále rozvíjíte nejen sebe, ale také i svůj podnik, úspěch se jistě dostaví. Ale jestliže jdete do podnikání s tím, že už během několika měsíců se vám na bankovním kontu octne velká suma peněz, pak jste bohužel na omylu a většinou s podnikáním seknete. Není se čemu divit – pokud jste prahli jenom po penězích a ta cesta pro vás nebyla cílem, pak si nezasloužíte ono jmění, které čeká na konci každé pracně vyšlapané cesty.

Do dnešního dne si tuto cestičku vyšlapalo mnoho lidí, kteří za svou práci byli náležitě odměněni. Samozřejmě je nutné zmínit, že píle nespočívá jenom v růstu podniku, ale pokud se jedná o sport, pak je to neustálý trénink, vytrvalost, nechození na diskotéky kvůli zlepšování se. Zkrátka ať už se zbohatne jakkoliv, vždy je za tím píle a něco, co se muselo obětovat.

• Neymar

Mezi dnes velice oblíbené a známé tváře patří také fotbalista Neymar. Právě ten se stal nejvíce zaplaceným hráčem v celé historii fotbalu. To mu však přineslo i pěknou sumu peněz, se kterou se však rozhodl naložit ne zrovna dobře – dámská společnost, auta a luxus je to, co ho aktuálně naplňuje. Na jednu stranu je mladý, ale přece jenom by to chtělo trochu se nad tím zamyslet a nevyhazovat peníze doslova z okna ven.

• Hamilton

Pamatujete si i na trojnásobného mistra světa ve formuli jedna? Lewis Hamilton si ročně přilepší o skoro padesát milionů dolarů. Své bohatství si užívá tak, že si kupuje soukromé letadla a obklopuje se celebritami, ale na druhou stranu je nutné poznamenat, že investuje, a to konkrétně do apartmánů – kupuje apartmány hlavně v Monte Carlu nebo třeba i v New Yorku.