Plíšková

Plíšková je světovou jedničkou!

V poslední době se Českou republikou prohání řada novinek, které se týkají různých odvětví – ať už je to však o politice, o ekonomice, o práci či o penězích, nikoho to zrovna nezajímá, protože se aktuálně hraje tenis, to znamená, že se všichni fanoušci i ne fanoušci dívají na jednotlivá utkání a fandí našim skvělým sportovcům, aby uspěli. Wimbledon je totiž v plném proudu a všichni si nenechávají ujít jedinečné zápasy, během kterých se doslova tají dech.

Wimbledon plný novinek a nečekaných zvratů – tenis je báječný sport!

Právě i v tomto sportu jsme se dočkali nevídaných novinek. Berdych se rval hlava nehlava, doslova jako lev, o Plíškové se to ale říct nedá. Ta bohužel i přes své velké nasazení vypadla už ve druhém kole. Přesto však tato prohra není nijak trapná či nemusí se za ni stydět. Díky bohům se totiž stává letošní světovou jedničkou, což je opravdu fenomenální úspěch! Kdo může říct, že v pětadvaceti letech má na kontě tak obrovský úspěch? Před Karolínou Plíškovou rozhodně klobouk dolů! Rozhodně však nesmí polevit, aby jí tento triumfální úspěch jen tak někdo nesebral. Navíc v tomto sportu se vše mění doslova mrknutím oka, proto, Karolíno, pozor! Trénuj, ať se tebou Česká republika může pyšnit ještě nějaký ten pátek!

Rozdíl dvou set bodů!

Karolíně Plíškové je teprve pětadvacet let a už v tomto velmi mladém věku se může pyšnit tím, že je z ní světová jednička! Na první místo usedne s šesti tisíci osm set pětapadesáti body, což je zhruba o dvě stě více, než má dnes už minulá světová jednička – Simona Halepová. Ani Angelique Kerberová neobhájila body za loňské finále a propadává s necelými šesti tisíci body.

Porážka Halepové k dobru Plíškové

Karolíně Plíškové pomohla rozhodně čtvrtfinálová porážka právě Simoně Halepové, která proti Britce Johanně Kontaové prohrála 7:6, 6:8 a 4:6.