Pánská móda 2021. 5 trendů, které nesmíte zmeškat

Pánská móda 2021. 5 trendů, které nesmíte zmeškat

Už jsme byli zavřeni doma příliš dlouho. Nyní je na čase si nakoupit nové kousky a vyrazit do víru života. jaké trendy letos frčí?  

Květiny jsou in 

Pamatujete si Nicka Slaughtera z legendární Pobřežní hlídky? Chápeme, že je to velký oldschool, který pamatujeme jen my, zasloužilí pamětníci, ale přesně v duchu rozevlátých letních košilí s květovaným potiskem se ponese letošní sezóna. Business outfit a květovaná košile? Jasná stylová pecka.  

Vertikální pruhy 

Vítejte zpátky v sedmdesátkách. Zatímco v módě slunečních brýlí letos vévodí geometrické tvary všeho druhu a opět se ocitáme v náručí „květinových dětí“, oblečení nemůže zůstat pozadu. Chcete být za správného chlapa, nebo se dnes cítíte jako bad boy? Triko nebo polokošile s vertikálními pruhy se dá skvěle kombinovat do každého stylu. Dejte si ho! 

Vítejte na palubě 

Loni to začalo, rokem 2020 totiž byla klasická modrá a nám všem došlo, jak moc jsme si najednou přáli vtělit se do dětského snu a stát se alespoň na chvíli kapitánem nebo pilotem. Letos se přidaly podélné pruhy a trend je opět na světě! Vítejte na palubě, stylové lodi velíte vy! 

Dobrý den, kotníky ven 

Pamatujete si na mokasíny? Ano, ty, které vídáte ve filmech ze sedmdesátek nebo v kultovním bijáku Tenkrát v Hollywoodu. Holé kotníky jsou prostě sexy. Jsou in a jsou skvělou stylovou vychytávkou. Ponožky zvolte extra nízké, rozhodně vám nemohou čouhat ven. Ostatně, kdo by se zdržoval ponožkami? Jedeme na pohodu.  

Ať žije bílá 

Obzvláště v létě, kdy bude naše kůže již sluncem políbená, si vychutnejte bílou. Nahoře i dole. Bílé bermudy skvěle ladí s bílou polokošilí. Pokud chcete skutečně vystihnout trend, vezměte si večer v létě přes sebe místo bundy bílý svetr. Navodí příjemnou atmosféru a vaše partnerka se k vám bude obzvláště tulit.  

Vychutnejte si letošní módu a najděte si kousky, které vám nejlépe sednou.