Magická místa, kde dobijete baterky

Magická místa, kde dobijete baterky

Máte pocit, že jste vyčerpaní a že potřebujete na chvilku zastavit a odpočinout si? Pokud vám to doma nejde, vyrazte za hranice. Jsou totiž místa, která se označují za magická, kde dobijete baterky jedna, dvě. Kupříkladu Stonehenge – to je jedno z magických míst, kde můžete třeba zkoumat to, jak kamenný kruh vlastně vznikl. Nikdo to totiž dodnes neví.  

Stonehenge však není to jediné magické místo, kde byste mohli dobít baterky. Takových míst je hned několik, proto si je pojďme představit.  

Lurdy plné léčivé energie 

Dalším podobně magickým místem jsou Lurdy – městečko ve Francii, které byste našli pod Pyrenejemi. Lurdy možná znáte především proto, že se zde měla několikrát zjevit Panna Marie. I proto mluvíme o poutním místě, které má vyzařovat velice silnou, léčivou energií.  

Energie putující tímto místem má nejen uklidňovat, ale také léčit dlouhodobé chronické nemoci. I proto se sem sjíždí pacienti s mnohými chorobami, kteří se zde léčí za zázračné uzdravení.  

Až nahoru do Machu Picchu 

Machu Picchu patří k novodobým divům světa, čemuž se nelze divit. Jižní Amerika, konkrétně Peru je právě kvůli tomto prastarému inckému městu velice navštěvované. I když zde však najdete hromadu turistů, přesto se zde stále zachovává klidná a meditativní atmosféra. Když se nepodíváte do nitra sebe samotného tady, tak už pravděpodobně nikde na světě.  

I když zde strávíte jenom pár hodin a i když nahoru vede opravdu dlouhá a náročná cesta, svému celému organismu ulevíte tak, jako nikdy dřív.  

Do sanatoria v Kentucky 

Za magické místo je považováno také sanatorium v Kentucky, které leží na vrchu Waverly. Dříve bylo toto strašidelné místo pečovatelským domem, nejen sanatoriem, dnes je to místo, kam se chodí za spiritistickým setkáním s dušemi zemřelých. I proto je to jedno z nejstrašidelnějších míst ve státech vůbec.  

Celý komplex je jako z hororového filmu. Zatéká sem, cítíte chlad – a pravděpodobně se zde opravdu zjevují přízraky zesnulých. Jsou to většinou ti, kteří o své smrti neví a myslí si, že jsou stále naživu.