Co pořídit blízkému na Vánoce? Stavebnici, kterou ocení on i domácí mazlíček

Co pořídit blízkému na Vánoce? Stavebnici, kterou ocení on i domácí mazlíček

Uvažujete už nyní nad vánočním dárkem pro své blízké? Nekupujte hlouposti, ale pořiďte jim spíše vstupenku do dětství v podobě stavebnice Aluhobby. Možná si říkáte, že stavebnice jsou jenom pro děti, že dospělí si s nimi nepohrají. Opak je ale pravdou. Kdy jindy se na malý okamžik vrátit do bezstarostného dětství než během vánočních svátků, kdy není, kam spěchat?

Výhodou zmiňované stavebnice Aluhobby je, že se z ní budou radovat nejen dospělí, respektive obdarovaní, ale také domácí zvířata. Není to totiž stavebnice z kostek, ale z hliníkových profilů. Postavit si z ní můžete třeba terárium pro hada, pavouka nebo ještěra či venkovní voliéru pro své okřídlené exotické společníky. Co si z ní postavíte vy?

Stavebnice zcela jiného rozměru

Když se řekne slovo “stavebnice”, většina lidí si představí tu z kostek, z níž si děti staví paláce, garáže nebo parkoviště. Jenže při příchodu stavebnice Aluhobby na trh dostalo ono slovo zcela jiný význam a rozměr. To, co mají s dětskou hračkou společné je ona bezstarostnost, kterou člověk při skládání pociťuje. Také se musí postupovat podle návodu a taky se jednotlivé součástky dávají dohromady. Jen tedy nemluvíme o kostkách, ale o hliníkových profilech a plastových součástkách, po jejichž složení vznikne obydlí pro domácího mazlíčka. 

Venkovní voliéry, ptačí klece, holubníky i terária

Je mnoho možností, co si ze zmiňované stavebnice pro dospělé můžete postavit. Že jste chovatelem hadů, ještěrů nebo pavouků či chameleonů? Jednoznačně si z hliníkových profilů sestavíte terárium, které bude novým obydlím pro člena domácnosti. Nebo že jste se uchýlili k prastarému chovu holubů? I holubníky si lze poskládat ze stavebnice, která je pomyslnou vstupenkou do dětství. 

V posledních letech také přibývá chovatelů exotického ptactva. Pokud i vy jste majitelem rovnou několika papoušků, potěší vás, že si z hliníkových profilů můžete vyrobit venkovní voliéry nebo poskládat ptačí klece pro své okřídlené společníky.