Jak kombinovat kousky v odstínu starorůžové?

Jak kombinovat kousky v odstínu starorůžové?  

Růžová už dávno není symbolem panenek Barbie, popřípadě velmi známého filmu Pravá blondýnka. I s kousky v této barvě můžete být velmi seriózní, zejména pak, pokud zvolíte jemný odstín, takzvaně starorůžovou. Jak ji kombinovat a pro koho se hodí nejlépe?  

Do práce i za zábavou  

Právě tento jemnější odstín syté růžové je velmi sofistikovaný a elegantní. Nosit jej můžete na pracovní schůzky, na setkání s kamarádkou a na správných kouscích udělá velkou parádu i ve volném čase. Její další výhodou je, že vypadá skvěle jak v zimě, tak v létě. V tomto odstínu si tedy můžete pořídit jak šaty, kostýmek, sako, tak i zimní kabát. S žádným kouskem nešlápnete vedle!  

Pokud se jedná o to, s čím starorůžovou sladit, nejvhodnější barvou je šedá, krémová nebo bílá. Celkově světlejší odstíny barev jsou vhodnější, bát se ale nemusíte ani černé. Tuto kombinaci uvítáte pravděpodobně především v zimě, kdy se přímo nabízí zmíněný starorůžový kabát s tmavými džíny, případně triko v odstínu růžové a například tmavou koženou sukni.    

Kostýmek jako univerzální kousek šatníku  

Bát se nemusíte ani toho, že to s touto barvou přeženete. Do odstínu starorůžové totiž můžete sladit celý outfit například ve formě kostýmku. To oceníte především ve chvíli, kdy potřebujete elegantní oblečení do práce, které se ale bude vymykat klasickým tmavým střihům. Kostýmek přitom může být jak kalhotový, tak i se sukní, a výhodou je to, že jeho jednotlivé části můžete nosit odděleně. Pouzdrovou sukni můžete obměnit za džínovou a ležérní outfit se starorůžovým sáčkem je na světě!  

Oživení šatníku barvou oceníte především nyní po pochmurné zimě. Začínající jarní paprsky, které budou už jen a jen sílit, si přímo žádají barvy v ulicích. Vydejte se proto do obchodů, hledejte a kombinujte. A pokud si netroufáte na oblečení, klidně začněte s doplňky, kterými rozzáříte svůj outfit a snad i celý den!