Cestujte do dalších koutů světa

Cestujte do dalších koutů světa díky novým linkám z Prahy. Kdo je má na svědomí?

Dnes lze objevovat svět snadno. Stačí nasednout na letadlo a vyletět vstříc dalšímu a novému dobrodružství. I když dnes cestují letadla do každého kouta světa, do mnohých koutů se z České republiky dostává špatně. To by ostatně mohly zlepšit nové letecké linky letecké společnosti Ryanair, které odlétají z Prahy. Do jakých koutů se díky novým letovým spojům společnosti podíváme?

Ryanair je irská letecká společnost, která je známá svými poměrně nízkými cenami. V současné době se jedná o jednu z nejvíce využívaných leteckých společností. Své označení si chce udržet, proto se rozhodla přidat dalších pět nových leteckých linek, které budou odlétat z Prahy.

Nové linky mají zavítat do jordánského Ammánu, dále také do izraelského Ejlatu, do marockého Marrakéše a také do italské Pisy či do Paříže. Během zimy tak bude oblíbená irská letecká společnost nabízet už devatenáct leteckých pravidelných linek.

Začínající letenky jsou výhodné, nakupujte, dokud je čas

Zavedení nových leteckých linek znamená jedno – zlevněné letenky. Využijte je proto dříve, než budou vyprodány. Irský letecký dopravce Ryanair se rozhodl uvolnit letenky za vynikající ceny, které začínají na akčních třech stovkách korun. Akční letenky jsou uvolněny do ledna příštího roku, proto by se měly co nejdříve využít.

O letecké společnosti Ryanair

Irskou leteckou společnost Ryanair jistě využil minimálně každý, kdo pravidelně létá do Londýna. Sem totiž linky letecké společnosti míří nejčastěji. Jedná se dnes o jednu z největších nízkonákladových společností na světě. Může přepravit cestující do desítek zemí. Jenom v loňském roce přepravila společnost celkem 130 milionů cestujících. Letošní rok měl být pro společnost významný v tom, že se měl zvednout počet cestujících o sedm neuvěřitelných procent. Dosáhlo by se tak na skoro 140 milionů přepravovaných cestujících.