Kabelky v barvách podzimu

Kabelky v barvách podzimu se vyplatí doma mít. Jaký typ zvolit?

Přemýšlíte nad tím, že si koupíte kabelku, která je určená přesně na podzim? V tom případě byste měli zvolit takovou, kterou je možné zakoupit v podzimních barvách, jako je bordó, khaki nebo případně tmavě žlutá až hnědá. Kabelek, které je možné si zakoupit, je mnoho, zvolte proto takový typ, který je pro letošní podzimní kolekci přímo stvořený. A když si kabelku navíc koupíte ve zmiňovaných barvách, máte společníka na celý dlouhý podzim.

V současné době s kabelkami přetrhl pytel. Ještě nedávno se říkalo, že kabelky budou nahrazeny batohy a ty že budou nahrazeny ledvinkami, ale ukázalo se, že všechny tři módní doplňky spolu mohou vzájemně být na jednom pultu v jednom obchodě.

Je skvělé, že v obchodech zůstaly všechny tři oblíbené doplňky, alespoň si na své přijde každá žena. Podívejme se nyní konkrétně na kabelky a typy, které se dnes nosí.

1) Listonošky

Vzpomínáte si na kabelky, do nichž se sotva vlezl jeden sešit? Jednalo se o takové elegantní aktovky, které mohly nosit ženy kamkoli se jim zlíbilo. Jednalo se o takzvané listonošky, které se nyní přiřítily do módy jako lavina.

Listonošky jsou v současné době velice atraktivní kabelky, které už nejsou tak malé jako kdysi. Dnes jsou mnohem větší, vleze se do nich více věcí, což ocení zejména ženy, které nosit v kabelkách víc než jen diář a peněženku. Velkou nabídku stylových listonošek nyní najdete v obchodech značky House.

2) Pytlíky

Dají se pytlíky považovat za kabelku nebo spíše za batoh? Jelikož se však přehazují přes rameno, je to spíše kabelka, která je dnes velice stylová. Velkou nabídku krásných pytlíků či stylových vaků mají třeba v obchodech značky Reserved, kde se setkáte s mnohými barevnými kombinacemi.

I když se na první pohled zdají pytlíky velice malé, vejde se do nich kupodivu mnoho věcí. Ženy budou překvapeny, kolik věcí se v těchto moderních kabelkách schová.