Budete se příští rok vdávat? Prozradíme vám svatební trendy 2021

Budete se příští rok vdávat? Prozradíme vám svatební trendy 2021

Letošní rok svatbám moc nepřál, proto doufejme, že příští rok se ponese v trochu jiném tónu. Pakliže patříte k budoucím nevěstám možná však honba za vysněnými šaty, které ve svůj velký den obléknete, započala. Jestli chcete být opravdu stylovou nevěstou, měla byste se podívat po aktuálních trendech. Nedívejte se však na trendy letošní. To, co se nosí nyní, se nebude nosit příští rok. Raději se podívejte na trendy příštího roku, které budou možná pro mnohé překvapením.  

Jednoduchost a minimalismus bude vládnout 

Co bude pro svatební šaty příští rok typické? Jednoznačně minimalismus a jednoduchost. Čím jednodušší šaty zvolíte, tím uděláte lépe. Nesahejte tedy při výběru po nadýchaných sukních nebo přehnaně dlouhých vlečkách, které budou navíc plné aplikací. Sáhněte po jednoduchém střihu, který jenom zvýrazní vaši siluetu. Kupříkladu šaty na špagetových ramíncích bude přesně to, co by nevěsty měly příští rok obléknout.  

Sukně a top. I takto mohou vypadat svatební šaty 

Kromě jednoduchost a minimalismu bude trendem i trochu něco opačného. Pokud nejste milovníkem zmiňované jednoduchosti nebo vám minimalismus opravdu nic neříká, asi budete preferovat druhý svatební trend příštího roku, který se skládá ze sukně a také z topu.  

Možná si říkáte, že tím pádem nemluvíme o svatebních šatech. Jenže toto se opravdu za svatební šaty bere. Top nemusí být nutně krátký, aby šel vidět pupík. Jednotlivé kousky mohou do sebe zapadat tak, že nikoho ani nenapadne, že šaty nejsou šaty, ale jsou to naopak dva kousky oblečení spojené v jeden.  

Udržitelnost na prvním místě 

Udržitelná móda, respektive udržitelnost jako taková se postupně dostává do našich životů. A příští rok už zavítá i na svatby, které se budou konat. Udržitelnost je trendem, který ovlivnil i svatební trendy. Pokud chcete jít ruku v ruce s udržitelností, měli byste investovat do šatů, jež unosíte také po svatbě – které tedy nebudou určené jenom na jeden večer.