svatební trendy

Aktuální svatební trendy – co pro nevěstu a co pro ženicha?

Svatba je den, na který se těší především ženy. Už od malička mají vymyšlené, jaký jejich největší den v životě bude. Jen se jejich plány trochu komplikují s plynoucím časem a s tím, jak se módní trendy mění. Módní trendy totiž hodně zasahují také do svatebního odvětví. Svatební šaty se mění v závislosti na aktuálních trendech, i když to teda většina lidí nevidí. Kousky, které byly trendy ve chvíli, kdy děvčata byla malá, ty jsou už dávno pryč, ale přišly do módy zase takové kousky, které jsou ještě lepší, než v jejich krásném dětství.

Pokud se blíží váš velký den, pak vám přinášíme to nejlepší, co si nevěsta může obléknout při tomto velkém dni. Přinášíme také tip pro ženicha – vždyť i on musí být stylový! Pokud se však jedná o nějakou tematickou svatbu, pak na tipy nedávejte zřetel. K retro svatbě se například hodí zcela jiné tipy šatů, než níže zmiňujete. Jestli je však váš obřad klasický, nechte se inspirovat!

Co pro ženicha?

V poslední době se setkáváme s tím, že jsou opravdu oblíbené modré obleky. Není to pouze plesový trend, ale výrazně se promítá i do svatební oblasti. Pro ženicha vybírejte sytě modrý oblek, který se doplní o krásnou čistě bílou košili. Povolena je úzká vázanka nebo motýlek (při motýlku však dbejte na to, abyste měli klasickou košili, která se k motýlku nosí – tedy bez knoflíků se speciálním límečkem). Nezapomínejte vše sladit hnědou barvou. To znamená polobotky, pásek a hodinky do hněda. Co se týče barvy vázanky, pak do barvy celého obleku, u motýlka se však můžete pohrát a zvolit třeba dřevěnou variantu. U obleku však nezapomínejte na vestu, která je součástí každého obleku.

Co pro nevěstu?

U nevěsty se trendy ve svatebních šatech zastavily na úzkých provedeních. Ty se však nehodí na každou postavu. Pokud jste štíhlá, pak jednoznačně volte úzké šaty, které se budou rozšiřovat až v polovině lýtek a na konci tak budou dělat opravdu velkou vlečku. Pokud se však necítíte v úzkých šatech, aktuálně v této oblasti dominují šaty krátké. Nemyslí se tím zcela mini, ale většinou jsou tyto šaty délkově zhruba ke kolenům či mírně pod kolena. Bývají od pasu nahoru upnutější, od pasů dolů skládané a nadýchané.