přivydělejte si

Máte doma věci, které nechcete? Tak si s nimi přivydělejte!

Většinou ženy mají ve své domácnosti hromadu věcí, po které už zrovna netouží. Jedná se mnohdy o kousky oblečení, které nejsou zrovna to nejlepší, co bychom si na sebe mohli obléknout, protože třeba kombinace barev je naprosto špatně. Dále mimo oblečení doma nacházíme taky hromadu spotřebičů a jiných věcí do domácnosti, které už opravdu nepotřebujeme. Jedná se například o staré kulmy, žehličky na vlasy, dále o nějaké toustovače, které nepotřebujeme, protože jsme si koupili nové, protože nám skvělé ladí do kuchyně. Je tedy toho opravdu mnoho, co můžeme doma skladovat a co můžeme doslova vyhodit z okna, protože to k běžnému životu nepotřebujeme.

Pokud máte takových věcí doma habaděj, udělejte si chvilku a tyto všechny věci nafoťte a hoďte na internet. Existuje hromada bazarů a internetových obchodů, do nichž se můžete přidat a prodávat své staré krámy, které máte doma. Zkuste si tak přivydělat třeba na dovolenou nebo na vysněnou věc, kterou jste si nechtěli koupit z důvodu vysoké ceny.

Kde prodávat?

Nejvíce se k prodeji jako k takovému využívají internetové bazary, kde je registrace, ale také i následné užívání účtu zcela bezplatné. Jedná se o skvělou možnost, kde můžete své věci, které nepotřebujete, ukázat. Prodáváte většinou za nízké ceny – přece jenom je to bazar a vy se chcete věcí zbavit, nikoliv na nich zbohatnout. Najdou se však i takoví, kteří si koupí nějaké věci za pakatel a poté je prodají a opravdu nemístně vysokou cenu. Někteří po tom ale opravdu doslova skočí.

Pokud se vám nedaří věci prodat, přesto však toužíte po tom, aby věci byly fuč, zkuste se stát členem nějaké facebookové skupiny, která nese název „daruj, vyměním“. Jedná se o skvělou možnost, díky které lehce odstraníte z domácnosti ty věci, které nechcete, výměnou za něco potřebného. Lidé jsou zvláštní – stovku na ruku vám nedají, ale aby vám zaplatil za sto padesát čisticí prostředek, to už jim nevadí.