Vyjděte na ulici ve stylových botách

Vyjděte na ulici ve stylových botách. Jaké to jsou?

Každá žena ví, že outfit není úplný a stylový, pokud nejsou obuty vhodné boty. Ženy by měly mít bohatší botník než šatník, jelikož boty jsou často to, co udělá z looku nadčasově stylovýoutfit, kterým se ženy mohou chlubit široko, daleko. Pokud se nyní chcete pustit do nakupování obuvi, přinášíme vám tipy na aktuální módní hity, s nimiž byste měli vyjít na ulici. V jiných botách nyní nevycházejte z domu.

Stejně jako do módy přišly módní hity ve formě oblečení, podzimní kolekce jsou také plné zajímavé obuvi, do níž se vyplatí investovat. Mnozí módní návrháři radí vycházet z domu jen v obuvi, která se nyní nosí, jelikož je tím zaručené, že zaujmete a že podtrhnete svou stylovost a šmrnc.

Bílé tenisky

Letošnímu podzimu vládnou tenisky, ostatně nejen podzimu – ale celému roku. Tenisky se dostaly nejen do elegantnější sféry, ale také zůstaly v ležérním odvětví. V současné době jsou tenisky vždy tou nejlepší volbou, ať už máte na sobě cokoli. Ať už máte sukni nebo šaty nebo jste se oblékli do elegantního kostýmku, bílé tenisky jsou přesně to, co se ke každému oblečení hodí.

Zvláštními teniskami, které ještě více dodají looku šmrnc, jsou takzvané tátovy tenisky, které se v originále nazývají Daddy’ssneakers. Jedná se o masivní tenisky různých barev, které jsou na pohled velké. Vypadají vždy sportovně, jako kdyby to byly boty na běhání. Většinou je podrážka masivnější a různě tvarovaná, nemají ucelený tvar.

Mokasíny

Sice se každý rok těšíme na to, až na podzim budeme moct nosit polobotky, jenže letos polobotky vystřídaly krapet jiné boty, které se nazývají mokasíny. Jsou však stejně elegantní, navíc ženy si mohou vybírat z mnoha skvělých provedení. Pánové nemají bohužel tak širokou nabídku jako dámy, to však neznamená, že si nevyberou.

Mokasíny je dobré mít v mnoha barvách. Některé mohou být přizdobené, ale při zachovávání čistého looku mějte po ruce vždy takové, které jsou jedné barvy bez přehnaných kamínků či jiných doplňků.