Road trip každý víkend: Jak si udělat z auta hotel?

Road trip každý víkend: Jak si udělat z auta hotel?

Pracovní týden je skutečně dlouhý. Stále řešíme povinnosti a nutnosti, které musíme zařizovat. O víkendu pak potřebujeme nutně doplnit ztracenou energii. Co byste řekli pořádnému výletu? Jaké má tento typ cestování pravidla?  

Hurá na výlet! 

Tento výlet bude mít zcela jiná pravidla, než na jaká jste byli dosud zvyklí. Road trip se totiž bude řídit jen a jen vašimi potřebami! Vydáte se objevovat místa v blízkosti svého bydliště? Nebo se vydáte třeba k moři na prodloužený víkend? Střešní stan vám dovolí si odpočinout kdekoliv budete potřebovat. Z vašeho vlastního auta se tak stane dokonalý hotel s mnoha možnostmi. A ten výhled z okna! Ten si skutečně zamilujete. K ranní kávě je ideální, nemyslíte?  

Bláznivý výlet po Česku 

Je libo načerpat novou sílu? Určete si světovou stranu, na kterou se vydáte. A hurá za volant! Žádné povinnosti, žádné pevně dané místo, kam musíte dojet. Líbí se vám zřícenina, okolo které zrovna projíždíte? Zastavte a vydejte se ji objevit. Díky střešnímu stanu na vašem vozidle budete mít svůj vlastní hotel kdekoliv. Sledujte informace místních samospráv a stanujte tam, kde je to povoleno. Jiná omezení vás nečekají. Vydáte se za krásami Šumavy? Nebo načerpáte novou sílu a inspiraci v Beskydech?  

Hotel se vším, co potřebujete 

Vaše vlastní auto se může proměnit v hotel s miliony hvězd nad hlavou. To vám nenabídne žádný světoznámý hotelový řetězec. Když si do auta umístíte přenosnou kuchyňku a dřez, máte vystaráno. Stačí si jen sbalit lékárničku, jídlo a oblečení, a silnice jsou vaše. Vlastní road trip si můžete naordinovat třeba každý víkend.  

Road trip je typ výletu, který uznává jen ta pravidla, která si sami určíte. Žádné fixní termíny, žádné pevně dané místo dojezdu. Objevujte okolní krásy jako praví cestovatelé, po svém a s radostí. Už víte, kam se vydáte na svůj první výlet?