Jak si přivydělat při mateřské?

Jak si přivydělat při mateřské?

Mateřská sice není žádná dovolená a je to spíše práce na plný úvazek, ale peníze z ní neproudí. A jelikož je finanční příspěvek od státu poměrně nízký, ženy hledají, jak své příjmy trochu znásobit. Naštěstí žijeme ve světě plném možností čili přivydělat si při mateřské není nijak těžké. Jaké máme možnosti a z čeho si tedy můžeme vybrat? 

Vyplňování dotazníků hodí pár korun  

Pokud máte při sledování oblíbeného televizního seriálu chvilku čas, můžete ho věnovat vyplňování dotazníků. Je to sice práce, při které si vyděláte pár korun až několik stovek, ale dobré něco. Navíc to není nijak náročné, nevyžaduje to žádné speciální vzdělání, jen škrtáte jedno políčko za druhým. Zkrátka jen dle svého nejlepšího svědomí a vědomí.  

Než se pustíte do vyplňování naleznutého dotazníku, přečtěte si vždy o dané platformě reference. V dnešním světě se to všude hemží podvodníky, tak abyste nezadali své platební údaje někomu, kdo jich chce jen využít. 

Psaní článků jako super přivýdělek 

Pokud umíte psát, pokud dokážete sepsat kloudnou větu, pak vás to bude jistě táhnout ke copywritingu neboli k psaní článků. Mluvíme o práci skvělé, která vynese nemalé množství financí. Později se z tohoto původně přivýdělku může stát klidně i vaše hlavní pracovní náplň, po dobrých textech je zkrátka nyní velká poptávka. 

Základem psaní článků je však správná gramatika a taky znalosti SEO. V ideálním případě se zaměřte na články, kterým opravdu rozumíte a nebojte se je nabídnout firmám, které v oboru, jenž vás zajímá, působí. 

Výuka cizích jazyků 

Že vám nejsou cizí cizí jazyky? Pak se ve volném čase věnujte právě jim. Doučování angličtiny či dalších jazyků je dnes stále poptávané a platí se za čas strávený se studenty opravdu královsky.  

Zatímco někdo touží jenom po řádné přípravě na maturitu, jiný chce získat danou pracovní pozici, proto svou angličtinu piluje do posledního detailu. A někdo chce jen vycestovat za hranice a umět si s místními pokecat.