Zásnubní prsteny

Vybíráme zásnubní prsteny

Pánové, chystáte se vyslovit? Pokud se chystáte vyslovit, doporučujeme vám dobře vybrat zásnubní prsten. Samozřejmě nemusíte kupovat diamanty, přece jen se nemusíte inspirovat americkými filmy, v nichž hrají hlavní roli právě diamanty. Můžete být více originální. Nejlépe ale uděláte, pokud si dopředu nenápadně zjistíte, po jakých konkrétních zásnubních prstenech by žena zatoužila. Přece jen zásnubní prsteny jsou v současné době něco, co žena nosí na prstu po celý svůj život, i když se k němu přidá snubní prsten.

Zásnubní prstýnky se dnes prodávají v mnoha krásných provedeních. Jak jsme zmínili, většina mužů se nechává inspirovat americkými filmy, ovšem často litují toho, kolik utratili. Prozraďme si proto, jaké zásnubní prsteny se hodí koupit a jaké prsteny nejsou zrovna ideální.

Jaké zásnubní prsteny volit

Samozřejmě nemusíte investovat do diamantů a karátů, postačí vám jednoduché prstýnky s kamínkem uprostřed. Přesně tak vypadají nejlepší a nejkrásnější zásnubní prsteny, které chce žena dostat. V jednoduchosti se skrývá krása už od pradávna, navíc kamínek uprostřed (ať už to  bude diamant nebo cokoli jiného) dodá prstýnku nádech jinakosti, tím se odliší od ostatních prstenů, které se budou nosit na ruce.

Tip: Než se vydáte do šperkařství, vezměte si s sebou prstýnek, který vaše drahá nosí nejčastěji. Podle něj vyberete správnou velikost a předejdete tak situaci, že by žena snad prstýnek nenavlékla.

Jaké zásnubní prsteny nevolit

Pokud smíme poradit, nevolte prstýnky zbytečně zamotané a přeplácané. Skutečně v jednoduchosti se skrývá krása, navíc ženy chtějí své zásnubní prsteny nosit společně se snubními na jednom prstě. Zásnubní prstýnky nejsou ty, které prst různě omotávají, nejsou to ani masivní prsteny, které jsou široké. Volte úzkou jednoduchost. Žádné masivní kameny.