Palawan, Svatá Lucie i Bali. To jsou nejkrásnější ostrovy světa

Palawan, Svatá Lucie i Bali. To jsou nejkrásnější ostrovy světa

Přemýšlíte nad tím, kam se ještě letos podíváte? Nebo už plánujete dovolenou na příští rok? Ať už je to tak či onak, doporučujeme navštívit nejkrásnější ostrovy světa. Samozřejmě ostrovů je na světě hodně, nabízí se proto otázka, který z nich se řadí k nejkrásnějším vůbec. Vyjmenovat můžeme rovnou tři ostrovy, a to Palawan, Svatou Lucii a Bali.  

Ostrov Svatá Lucie 

Prvním ostrovem, který si zmíníme, je ostrov Svatá Lucie. Mnozí lidé ani nevědí, že takový ostrov existuje, a on se dokonce řadí k nejkrásnějším na světě. Ostrov Svatá Lucie najdete v Karibském moři, můžete se zde cítit tedy jako praví námořníci či piráti z filmové ságy Piráti z Karibiku. Pokud jste romantická duše, vaše duše zde bude doslova jásat. Je to totiž jeden z nejromantičtějších ostrovů na světě.  

Tento ostrov je známý hlavně svou čistou vodou, krásnými plážemi, také svou bohatou sopečnou minulostí. Příroda je zde pestrá a je tu nádherný klid.  

Ostrov Palawan 

Dalším ostrovem v seznamu nejkrásnějších ostrovů světa je ostrov Palawan nacházející se na Filipínách. Je mezi turisty opravdu velmi oblíbený, nemůžeme se tomu však divit. Je to totiž zároveň jeden z nejčistších ostrovů na světě. Je to krásný, tropický ráj, který je plný dlouhých bílých pláží. Průzračná voda doslova vybízí, abyste se šli okoupat či osvěžit. A zdejší džungle? Ta je pro dobrodruhy! Prozkoumáte ji?  

Ostrov Bali 

Kam se v poslední době jezdí opravdu velmi často? Na Bali. Ostrov Bali je velmi oblíbený, je to totiž místo vhodné k odpočinku, ale zažijete zde i velké dobrodružství. Na ostrově Bali najdete aktivní sopky, také rýžová pole, která jsou velmi rozlehlá, nesmíme zapomenout na starověké chrámy a samozřejmě na surfování. V takzvaném Canggu najdeme opravdu obrovskou surfařskou komunitu! Na Bali si však užijete i ve zdejších moderních kavárnách. Milovníci módy budou nadšení z Ubud, což je centrum jógy.