trendy

Jak zkombinovat jednoduché staré kousky a být stále styloví?

Každý si rád utrácí za oblečení, ale ne každý má stále dostatek peněz, aby si jednotlivé kousky kupoval. Většinou je to z důvodu utrácení za něco jiného, jindy jen a pouze šetříme třeba na krásnou dovolenou nebo na krásný dárek pro někoho blízkého k narozeninám. Jsou zkrátka důvody, proč si raději odepřeme své potěšení a dáme přednost něčemu důležitějšímu, na co se však také potřebují peníze.

Pokud nepatříte k těm nákupním maniačkám, které jsou schopné utratit naprosto všechno za pár nezlevněných kousků, a nemáte už delší dobu nic nového, s čím byste mohli zazářit, zkuste si své staré kousky přetvořit na trochu něco jiného. Přece jenom každý má nějaké staré kousky, které nenosí, ať už z jakéhokoli důvodu. Jestli vám dané kousky jsou stále dobré a oblečete je, vytvořte z nich jenom něco unikátního, co rozhodně dostane každého kolemjdoucího.

• I staré džíny můžou být stylové!

Starých džínů máme doma jistě habaděj. Většinou jsou takové kousky odloženy proto, že je vlastně nedopneme. Mnohdy díky přibírání odkládáme i takové skvělé kousky, které jsme doslova milovali, ale nedá se nic dělat – teda jedině cvičit. Je ale taky nutné podotknout, že pokud máme takové džíny, které jsme nenosili, protože se nám jednoduše nelíbily, pak je můžeme udělat krásné a stylové. Možná se do nich také doslova zamilujeme. Nohavice, pokud jsou rovné a klasicky zašité, tak ustřihneme a vytáhneme nitky, aby to vypadalo ledabyle. Pokud se tato inovace nezdá, pak sáhněte klasicky po nůžkách a díry na kolenech jsou už klasickou inovací.

• Nevyhazujte staré tenisky

Pokud máte doma staré tenisky, které nenosíte hlavně kvůli tomu, že jsou špinavé a už nejdou umýt tak, jako šly kdysi dávno, zaměřte se na to, abyste si je pomalovali. Pomalovat to jde opravdu různě. Vždyť fantazii se meze nekladou. Malovat se dá jakýmikoli barvami, ale pokud chcete, aby malování vydrželo, pak na látkové tenisky volte barvičky na textil.