Barvy, které sluší brunetkám

Barvy, které sluší brunetkám

Každý z nás má ve svém šatníku kousky, se kterými zazáří vždy, aniž by se musel snažit. Jaké barvy byste měli mít ve skříni vy? Pojďte se podívat na paletu barev, ve které bude každá brunetka úchvatná.  

Zelená, na start 

Naši přehlídku barev odstartuje zelená. Jakýkoliv odstín zelené se totiž skvěle hodí právě k vaší hnědé hřívě. Dokonalou barevnou kombinaci přitom vytvoříte kdykoliv během roku. Nemusíte být opálená, abyste si mohla dopřát lahvově zelenou, olivovou, nebo třeba smaragdově zelenou barvu. Bude se k vám hodit dokonce i hráškově zelená, o které si jiné ženy mohou nechat jen zdát. Zelená barva vám zkrátka udělá tu nejlepší službu.  

Bílá? Kdykoliv si budete přát 

Díky své barvě vlasů si můžete dopřát čistě bílou barvu po celý rok. Rozhodně tak nemusíte čekat na trochu opálení, jako blondýnky, černovlásky a zrzky. Čokoládový nádech ve vašich kadeřích způsobí příjemné doladění bílé barvy. Vy tak máte jistotu, že budete po celý rok v bílé vypadat skvostně.  

Oranžová?  

Myslíte si, že výše zmíněnými barvami to končí? Ani náhodou! Jako brunetka totiž máte neomezený přístup k databázi všech oranžových odstínů, které existují. V oranžové budete nejen nepřehlédnutelná, ale právě tato barva se stane vítaným zdrojem veselé nálady a sebevědomí. Když budete v létě opálená, v oranžové barvě budete neskutečně sexy.  

Black and white nahraďte 

Místo klasických barevných kombinací s černou a bílou nahraďte černou raději některým z odstínů hnědé. Budete působit více přitažlivě a vyhnete se nechtěným kontrastům, které pro vás nejsou lichotivé. Pro outfit je možno volit různé odstíny hnědé. Ještě více vynikne vaše překrásná barva vlasů.  

Brunetky to mají jednoduché – cokoliv si na sebe vezmou, to jim sluší. I zde ale platí, že některé barvy jsou přímou sázkou na jistotu. Nejvíce vám poslouží, když nebudete oblečení přesycovat barvami a spolehnete se na střídmé kombinace.