3 důvody, proč nosit tepláky nejen doma

3 důvody, proč nosit tepláky nejen doma  

Tepláková souprava nepatří jen našemu dětství. Teplákovky jsou stylové a dávno už neplatí, že se v nich chodí jen doma. Vyzkoušejte stylovou a zároveň pohodlnou teplákovinu, která narozdíl od legín nestahuje, ani nemačká! Na nedělní brunch můžete vyrazit ležérně, a přitom žensky a zároveň se v teplákovce pohodlně svalit s odpolední kávou na gauč. Můžete vybírat z různých barev i vzorů, protože tepláky do šatníku dnešní moderní ženy rozhodně patří.   

Holá záda nehrozí  

Máte tepláky spojené s chladnými bedry? Můžete být bez obav. Jednoduché řešení jsou oversize dámské tepláky nebo tepláky do pasu. Obojí doladíte upnutým topem a vytvoříte zajímavý kontrast, kterým podtrhnete křivky horní části těla. Široké tepláky s užší halenkou nebo trikem totiž opticky zúží váš trup, protože zvýrazní poměr mezi vašimi boky a pasem!   

Teplákový odpočinek na gauči  

Nejde vám ani tak o vzhled jako o pohodlí? Chcete se prostě v pohodlném oblečení svalit na gauč s oblíbeným čajem po těžkém dni? Zachumlejte se do kompletní oversize teplákové soupravy! Užijte si teplé, stylové a ležérní pohodlí, ve kterém vám bude příjemně. Soupravy z kvalitního materiálu seženete snadno se zipem i bez něj. Až se rozhodnete vyrazit do světa, stačí pod mikinu obléknout výrazné tričko a jste ready!   

Teplákovina není na doma  

Teplákovina se stává moderním materiálem, který využívají přední světoví návrháři pro moderní kousky oblečení. Rozhodně tedy nemusíte mít obavu, že teplákové soupravy budou působit nevhodně. Teplákovina je narozdíl od syntetických materiálů skvěle prodyšná, pružná, pohodlná na nošení a jednoduchá na údržbu. Kvalitní teplákovina se totiž téměř nemačká  

Žádná nudná šeď  

Teplákové kousky ve vašem šatníku mohou zářit všemi barvami. Snadno seženete jednoduché neutrální barvy jako je béžové, bílá či černá. Ani barevných kombinací není potřeba se bát, jsou hravé a výrazné. Nemůžete se rozhodnout? Obojí se dá snadno propojit. Pořiďte si kvalitní tepláky v ležérní barvě a experimentujte s barvou tkaničky v pase. Vytvoříte si ležérní a elegantní model, ale nikoho nenecháte na pochybách, že nezkazíte žádnou zábavu.