Zimní MUST HAVE kousky

Zimní MUST HAVE kousky – už je máte?

Zima nám každým rokem přinese jenom chlad a sníh, ale taky zimní kolekci do obchodů s oblečením, na kterou se těší hlavně nákupní maniačky. Letošní zimní kolekce poměrně překvapila, protože přinesla mnoho zajímavých kousků. Většina z nich nám dosti přeje – většina z nich jsou totiž volné kousky, které dokonale skryjí pár kil navíc, které nabereme během vánočních svátků. Pojďme si však říct několik MUST HAVE kousků, které nesmíme postrádat.

• pletená čepice s bambulí

Kdo nemiluje bambule, jako kdyby nebyl! Právě bambule jsou aktuální hit, který musí mít doma každá žena, a to jakéhokoliv věku. Bambule se nyní přidávají na svetry, mikiny i šály. Samozřejmě jsou i součástí čepic. V zimním šatníku by nám jedna taková pletená čepice s bambulí rozhodně neměla chybět.

• rolák

Rolák jsme dříve skutečně neměli rádi, protože vždy hrozně bolelo, když jsme si je přendávali přes hlavu. Navíc vždy jsme měli otřesné vrabčí hnízdo na hlavě. Nyní bychom se však po roláku mohli utlouct. Tento kousek je dokonalý – nejkrásnější je v kombinaci se společenskými džíny a se sakem a samozřejmě s lodičkami.

Roláky jsou součástí i svetrů – svetr s rolákem je taky letošní zimní MUST HAVE kousek.

• kozačky nad kolena

Pokud jste je nestihli koupit vloni, letos máte ještě taky příležitost. Kozačky, které jsou zhruba nad kolena, jsou naprosto geniálním vynálezem, který ponechá naše nožky v teple, i kdyby bylo dvacet pod nulou.

• kabáty rovného střihu

Dalším geniálním kouskem, který nesmíte postrádat, jsou kabáty rovného střihu. Ty byly stylové už vloni, ale letos je najdete na každém rohu v mnohem stylovějším provedení. Pokud takový kabát najdete posetý kytičkami, ihned po něm sáhněte, ať se děje cokoliv!

• lacláče

I když se nám lacláče objevily už na jaře, v zimě je už povinností je mít, když jsou stále stylové. Je třeba mít v šatníku nejen lacláčové džíny, ale i šortky a šaty. Třeba takové šaty si klidně můžete obléknout na valentýnské rande!