zima

Zima se blíží! Vyberte si stylový svetr

Začíná podzim a s ním přichází ochlazení, sychravé počasí a následuje zima. Pomalu ale jistě začínáme vytahovat svetry a nebo v lepším případě – nakupovat nové! Spousta žen se na zimu těší právě kvůli tomu, že může obléct pohodlné a stylové svetry, které jinak po zbytek roku leží ve skříni. Navíc zakryjí mírné nedokonalosti a v zimě nás příjemně zahřejí.

 

V obchodech začíná zimní kolekce už brzo na podzim, a tak už teď můžeme vybírat z velké nabídky několika druhů svetrů. Které patří mezi ty nejstylovější?

 

Svetr s rolákem

 

Svetry s rolákem jsme jako děti nenáviděli, ale postupem času jsme začali zjišťovat, že jsou nejen praktické, ale taky velice stylové. Navíc budou v módě pořád – začala je nosit už sama Jennifer Aniston v seriálu Přátelé, a od té doby jsou velice oblíbené a jejich popularita jim vydržela doteď.

 

Co se barvy týče, je to samozřejmě na vás, ale nejhezčí jsou v šedém, khaki nebo bordó provedení.

Svetr s véčkovým výstřihem

Střih do V je dnes oblíbený i u triček a není tedy divu, že se trend rozšířil i na svetry. Takový svetr by měl být volnější, nebojte se tedy sáhnout po větší velikosti. Pod ním můžete nosit tílka nebo krajkové halenky, které díky výstřihu krásně vyniknou.

Chlupaté svetry

Při nakupování si nejde nevšimnout, že jsou populární chloupky. Především chlupaté doplňky a papuče jdou dnes hodně na odbyt a chlupaté svetry se začínají řadit mezi ně. Často je najdete právě s véčkovým výstřihem, takže zabijete dvě mouchy jednou ranou a svůj šatník oživíte o moderní kousek.