BOZP a PO

Už máte ve firmě vyřešené BOZP a PO?

Podnikáte? A jak je na tom BOZP a PO ve vašem podniku? Možná patříte ke čtyřiceti procentům podnikatelů, kteří nemají ani zdání o tom, co je to bezpečnost práce a požární ochrana. Samozřejmě doufáme, že patříte ke zbylým šedesáti procentům, ostatně i ti na vyřešení BOZP a PO nemusí mít čas nebo nemusí těmto oborům rozumět. Vyřešení BOZP a PO je však ze zákona povinné, jsou to věci, které se nesmí přehlížet a zanedbat. Pokud by totiž vyřešené nebyly a přišla by neohlášená kontrola ze státní správy, už by byl malér v podobě pokuty na místě.

Možná si říkáte, co vám může udělat taková pokuta, určitě nebude nijak velká, ale opak je pravdou. Taková pokuta totiž může sahat až do výše několika set tisíc korun či do výše několika milionů korun. V případě, že se chcete takové pokutě vyhnout, raději se obraťte na odborníky, kteří se o vše spojené s bezpečností práce a požární ochranou v podniku postarají.

Neplaťte nic navíc s ročním balíčkem služeb Klídek

Slyšeli jste o ročním balíčku služeb BOZP a PO, který je trefně nazvaný Klídek? Jedná se o roční služby zahrnující starost o vše, co se s bezpečností práce a požární ochranou pojí. Firma Extéria se v rámci balíčku služeb postará jak o veškerou dokumentaci, tak o případná školení, která jsou jen zlomek toho, co je nutné mít takzvaně “pod palcem”, také bude provádět veškeré potřebné kontroly a samozřejmě svou práci si obhájí před případnou kontrolou.

Pozitivní na tom je to, že při využití ročního balíčku služeb Klídek neplatíte nic navíc. Nezáleží na tom, jestli technik stráví více hodin u vás ve firmě nebo že se projede více kilometrů.

Jak získat roční balíček služeb Klídek?

Pokud je pro vás roční balíček služeb BOZP a PO atraktivní, neváhejte nad tím dlouho. Můžete si ho dokonce objednat snadno a rychle na webové stránce bezpecnepodnikani.cz.