Tři tipy na franšízy

Tři tipy na franšízy, které mají budoucnost a potenciál

Rozhodli jste se vkročit do světa podnikání, ale přemýšlíte, jaký způsob si zvolíte? Samozřejmě se můžete do světa podnikání dostat se svou vlastní firmou, ale to je způsob trochu obtížnější a složitější. Důvodem je fakt, že musíte se utkat v konkurenčním boji, musíte nalákat svou promyšlenou reklamou klienty, kteří udrží firmu nad vodou. Daleko lepší způsob, jak se dostat do světa podnikání, je začít podnikat s franšízou.

Franchising se dnes označuje za největší podnikatelskou příležitost. Zároveň je to takzvaný nástup do už rozjetého vlaku. Franchising je způsob podnikání založený na odkoupení licenčních smluv, díky nimž je možné si otevřít pobočku již moc dobře známé firmy a značky. O klienty najednou nebudete mít nouzi.

Pravdou však je, že z počátku je velmi těžký výběr franšízy, která bude důvodem vašeho úspěchu. Proto přinášíme tři tipy na franšízy, které mají budoucnost a potenciál.

Poe-Poe

Znáte rychlé občerstvení s velmi nízkými cenami nazvané Poe-Poe? Jedná se o sladký a slaný bar, kde si klínek pizzy koupíte do dvacetikoruny. V současné době tento fastfood dobývá Moravu, ale vy můžete být tím, kdo dostane franšízu i do Slezska či do Čech.

ENII-NAILS

Franšíza ENII-NAILS je spíše určená ženám, které milují být dokonale upraveny. Právě tyto ženy totiž vědí, že k perfektní visáži patří také nehty, které jsou díky gelové manikúře ENII-NAILS vždy perfektně vypadající.

Extéria Market

Extéria Market je poskytovatel poradenství v oblasti BOZP a PO, v současné době se jedná o předního poskytovatele poradenství ve zmiňovaném oboru. Franšíza má nejen potenciál a budoucnost, ale dnes se pyšní také tisícovkami spokojených klientů a také hromadou kladných referencí, které naleznete na internetu. Firma pomáhá podnikatelům vyvarovat se nepříjemně vysokým pokutám, které hrozí za nevyřešené BOZP a PO.