Trendy letošní jarní sezony

Trendy letošní jarní sezony

Chcete letos na jaře zazářit v tom, co budete mít na sobě? V takovém případě byste měli vsadit na aktuální trendy, které vás mohou dostat v hodnocení kritiků na opravdu vysokou úroveň. Pokud sledujete módu, pokud se zajímáte o módní svět, pak také pravděpodobně víte, že každá sezona s sebou přináší celou řadu zajímavých kousků, které můžete nosit. A jaro samozřejmě není výjimkou, i jaro s sebou přináší celou řadu zajímavých jarních trendů, kterých se nesmíte bát a které s hrdostí nosit mezi lidi.  

Vrací se sedmdesátá léta 

Pokud jste milovníkem sedmdesátých let, pak pravděpodobně nejste nadšení z kousků, které se na pultech obchodů nacházely v posledních letech. Jenže právě pro vás máme dobrou zprávu. Tou zprávou je, že se sedmdesátá léta opravdu vrací, což ocení především milovníci těchto let.  

Dnes není nic výjimečného to, že se móda neustále opakuje. Proto se možná nedivíte tomu, že se po letech vrátila do módy sedmdesátá léta, která s sebou přináší hlavně pestré tóny barev a nejrůznější zajímavé a nevšední vzory. Kromě klasických puntíků vedou v jarní kolekci také prodloužené límečky nebo délka po kolena.  

Zaujměte s kancelářskou módou 

Pokud vám sedmdesátá léta nejsou příliš po chuti, možná se obáváte toho, že nebudete mít, co nosit. Jenže pravdou je, že kromě módy ze sedmdesátých let se letos na jaře nosí i kancelářská móda, která je ukázkou čehosi klasického a nestárnoucího.  

Součástí kancelářské módy jsou především vestičky nejrůznějších délek, také košile nebo oblek, který se nosí na holé tělo. Nemusíte si pod sako dávat žádnou podprsenku ani košili, jen pozor, ať toho nejde vidět příliš mnoho.  

Opět se nosí neon 

I když se to někomu může zdát zvláštní, neonové barvy jsou to, co se stále drží na hlavních příčkách oblíbenosti, co je stále trendy a in. Pokud chcete letos na jaře zazářit, vsaďte na zářivě žlutou barvu, neonově růžovou nebo oranžovou, se kterou budete nepřehlédnutelní.