Světové hvězdy v ČR

Světové hvězdy míří do Česka. Na koho se letos můžeme těšit?

Každý rok takřka každý den probíhají po celém světě skvělé hudební koncerty. Zatímco v zahraničí probíhají koncerty známých hudebních hvězd, v Česku chodíme především na koncerty hvězd tamějších, ale mnohdy to není taková show jako koncert na celosvětové úrovni. Samozřejmě každým rokem do České republiky zamíří několik hudebních interpretů ze zahraničí, na které máme možnost se jít podívat. Letos jich však bude mnohem více než obvykle.

Hudební hvězdy vystupují buď na samostatných koncertech, nebo na festivalech. Festivaly jsou sice levnější, ale na druhou stranu jsou samostatné koncerty velkolepější. Na koho se tedy můžeme těšit letos a jaké město hvězdy poctí svou návštěvou?

Metallica

Kdo by nemiloval nestárnoucí hity skupiny Metallica! Ta letos zamíří do pražské O2 Arény, a to konkrétně 2. dubna. Jestliže vás koncert zajímá, je třeba si koupit lístky co nejdříve. Přece jenom je to koncert kapely, která v Česku nevystupuje denně, proto se nemůžeme divit tomu, že lístky jdou doslova „na dračku“. Cenově se pohybují od třinácti set do tří tisíc korun.

Bob Dylan

Brno se letos těší na velkolepého zpěváka, který do Česka nepřijede poprvé. Jedná se o Boba Dylana, který se v druhém největším městě České republiky ukáže 15. dubna. Lístky jsou o něco levnější než u předešlé kapely, pohybují se od sedmnácti set do 2 300 korun.

Enrique Iglesias

Po necelých svou letech Praha uvítá velice oblíbeného zpěváka, jehož jméno je Enrique Iglesias. Zavítá do pražské O2 Arény, a to konkrétně 8. května tohoto roku. Lístky se pohybují od 890 korun do dvou tisíc.

Ringo Starr

Kdo by to byl čekal, že do České republiky zamíří i obrovská hvězda Ringo Starr! Můžete se na ni těšit 19. června, a to v pražském Kongresovém centru. Lístky jsou však poměrně drahé. Pohybují se od dvou a půl tisíce do čtyř a půl tisíc korun.

Co se týče Ostravy, ta letos přivítá mnohé zahraniční hvězdy na oblíbeném festivalu Colours of Ostrava.