sandálky

Sandálky jsou letošní trend, ale volte jenom ty barevné!

Aktuální trendy se promítají opravdu do každého ročního období.  Na jaře jsme se setkali s unikátními chelsea botami, které jednoznačně budou v módě i následující podzim a také i během dalšího jara. Mezi dalšími módními kousky, které se jednoznačně mohou řadit k těm letošním trendům, jež poputují a budou stylové napříč sezonami, se řadí i basic svetřík, který je dlouhý až takřka ke kotníkům.

Mezi další takové kousky, na které se bude vzpomínat a na které se určitě budeme těšit i příští rok, jsou sandálky, které během letošního léta prošly jakousi inovací, jež nedá lidem spát. Začaly se totiž vyskytovat ve zvláštním provedení, které si však hned získalo své oblíbence. Jedná se o typ sandálek, které jsou sestaveny jenom z jednoho popruhu, který vede od palce kolem nohy až ke kotníku zvenčí. Tyto unikátní typy sandálků se dnes dělají s nejrůznějšími aplikacemi na tomto popruhu a jsou stále oblíbenější. Je však nutné podotknout, že pokud se do těchto sandálek vrhnete, nebudete tak styloví, jako ti, kteří budou mít na nohou barevné tipy této obuvi.

Barvy jsou znakem léta

I když se v ročním období setkáváme s tím, že barvy jsou většinou barvou podzimu, u módy je tomu jinak. Během podzimu a zimy panují ve světě módy trochu pochmurnější odstíny, které jsou zkrátka ne zrovna výrazné. Jaro už je trochu barevnější, přesto se stále bojíme vyjít vstříc mnoha krásným barvičkám. Teprve léto je naprosto parádní období, kdy se nebojíme rozzářit si den mnoha barvami i na nohou.

Proto se není čemu divit, když se sandálky nosí jedině barevné. Kupodivu čím víc barev – tím lépe. Mnohé sandálky najdete v řemínkové podobě, kdy každý řemínek je trochu jinak barevný. Jedná se o perfektní rozjaření outfitu. Ať už na sobě můžete mít sebevíc pochmurnější kombinaci barev, na barevné sandálky je dobré vždy se spolehnout.

Samozřejmě pokud vás zaujal aktuální hit v sandálkách, a sice zmiňované botky s jedním popruhem, pokud budete hledat, i takové kousky najdete v hnědé či v jinak barevné kombinaci. Neusazujete se však jen na černou – existuje tolik jiných krásných barev!