Kapverdy pláže

Postavte si hrad z písku na Kapverdách

Existuje mnoho míst, kde byste měli strávit svou dovolenou. Většinou se na dovolenou jezdí během léta, ale to není jediné období, kdy je třeba na Kapverdách krásně. Kapverdy jsou známé tím, že je zde krásně slunečno a teplo i tehdy, kdy je u nás mrazivo, chladno a kdy sněží.

Samozřejmě existuje mnoho dalších různých míst, kde je během naší zimy krásně teplo a slunečno. Například si můžeme vyjet i do Thajska nebo do Venezuely, do Brazílie, na Kubu, do Dominikánské republiky nebo do Afriky. Ovšem Kapverdy jsou ze všech vyjmenovaných destinací tou nejlevnější dovolenou.

I když tomu nechcete věřit, je to skutečně tak. Do Thajska se dostanete za zhruba třicet tisíc korun, za stejnou částku se dostanete do Dominikánské republiky nebo do Brazílie. Afrika je samozřejmě ještě o něco dražší, protože Afrika vám toho nabízí mnohem více. Dovolená na Kapverdách vyjde zhruba na sedmnáct tisíc korun a výš.

Co nás láká na Kapverdy?

Kapverdy jsou známé jako jedno velké pískoviště. Je to krásné místo, které je skutečně plné pláží, které je velice tiché a kde dýcháte ten nejčerstvější vzduch na světě, protože je naprosto bez alergenů. Nikdy zde nezažijete teplo tak velké, že byste ho museli označit „za vedro“. Kromě toho sem nejezdí takové vlny turistů jako například do Chorvatska nebo do Itálie, tudíž zde prožijete skutečně hezké chvilky na pláži.

Dovolená pro rodiny s dětmi

Nejvhodnější je tato destinace pro rodin s dětmi. Děti si zde užijí poměrně klidného moře, rodiče si zde odpočinou. Právě sem taky rodiny s dětmi velice často jezdí. Kapverdy se taky často označují za nezkažený náhrdelník schovaný v oceánu, možná proto sem rodiny s dětmi tak často jezdí.