Podzimní dovolená

Podzimní dovolená. Kde je to nejkrásnější v tomto ročním období?

Dovolená se nemusí výhradně pojit jen s létem. Ideální by bylo, kdybyste odjeli na dovolenou právě nyní, kdy je mezi zimní a letní sezonou. I když si možná říkáte, že moře bude studené, existují místa, kde je jiné roční období než u nás. Je však třeba poznamenat, že se nemusí vyjet jen za mořem, ale dovolená může být i o poznávání nových míst a kultur. Abyste se nemuseli dlouho rozhodovat, kam si na podzim vyjedete, poradíme vám destinace, kde je to v tomto období nejkrásnější. Vyberte si však co nejdříve, ať vám podzim neproplyne mezi prsty.

1) Paříž

Kdo by nemiloval krásnou Paříž. Jedná se o město, které je označováno za nejkrásnější a nejromantičtější místo na světě. Mnozí lidé sem jezdí v době, kdy chce muž svou drahou polovičku požádat o ruku, ale samozřejmě do Paříže nemusíte jen v době, kdy jste zamilovaní.

Na podzim je v Paříži ideální teplota. Není ani horko, není ani zima, navíc barevný podzim dodá romantické Paříži opět trochu jiný vzhled, který se vryje navěky do paměti. Nezapomeňte si vytvořit nádherné fotografie, které po příjezdu domů okamžitě vystavíte na polici.

2) Keňa

Jestliže toužíte po dovolené, která bude nezapomenutelná, doporučujeme si zajet do Keni. V současné době je v Keni jaro, tudíž je tam přijatelná teplota, která vám možná umožní i koupání v moři. Kromě toho, že zde potkáte příjemné lidi, kteří jsou skutečně přátelští, zde ochutnáte jejich vyhlášenou kuchyni, poznáte jejich zvyky a kulturu, navíc můžete zažít safari na vlastní kůži, což je adrenalin sám o sobě.

3) Beskydy

Nemusíte však cestovat do zahraničí, pokud si chcete užít krásnou podzimní dovolenou. Ideálním místem na podzimní dovolenou jsou Beskydy, které si zamilujete díky neustále se měnící přírodě, která na podzim až dech beroucí. Během pobytu v Beskydech je možné vyjít si na Lysou horu, což je nejatraktivnější cíl Beskyd, ovšem je možné navštívit i Medvědí skálu, která nabízí nádherný pohled na celou krásnou beskydskou přírodu.