módní kousek

Pánové, darujte ženě módní kousek – poradíme jaký!

Když má žena narozeniny, je to pro muže naprosto šílené období, které trvá asi měsíc před narozeninami partnerky. Partnerka totiž neustále dokola říká, co by si tak přála, co jí udělá radost, ale její názory se změní stejně rychle, jako přijdou. Není se proto čemu divit, když se pánové rozhodnou dát ženě něco, co podle nich ocení, ale většinou neuspějí, protože věnují banální kousek, po němž žena netoužila.

Pokud se i vy rozmýšlíte, co ženě darovat, zaměřte se na následující tipy. Žena vždycky ocení, pokud jí muž daruje například nějaký módní kousek. Jenže je nutné zmínit, že musí být vkusný a podle ženiných kritérií, jinak je zle. Proto se raději nechte inspirovat následujícími tipy, kterými stoprocentně vyrazíte každé ženě dech.

1. Třpytící se doplňky

Největší radost udělá ženě šperk, ale nesmí to být ledajaký šperk – musí samozřejmě být podle aktuálních módních trendů. Ano, i šperky se s módou mění, proto se nenechte zlákat šikovnými narážkami prodavaček, které se potřebují vždy zbavit takových kousků, které se nekupují nebo které jsou moc drahé, a dejte na své uvážení. U šperků rozhodně zazáříte tehdy, kdy přijdete s taštičkou značky Pandora. Pandoru najdete v obchodním domě lehce – většinou je to ten nejmenší krámek se šperky, ke kterému vede opravdu obrovská řada vedoucí přes celou uličku. Přesně to je ten obchod, který hledáte. Populární jsou z Pandory například jednoduché řetízky, na které si většinou žena dokoupí přívěsek sama nebo jí ho můžete tematicky koupit vy. Oblíbené jsou však více náramky, na které se dají dokoupit přívěsky – jsou vkusné a navíc každý přívěsek je pak jakousi vzpomínkou uzavřenou v této stříbrné maličkosti.

2. Spodní prádlo

Pro pány je toto vybírání tohoto dárku velice příjemné, protože si mohou vybrat to, co se na partnerce jim bude líbit. Pro ženu je to fajn dárek, protože spodního prádla není nikdy dost. Jen se však předtím podívejte, jaký má partnerka styl a velikost, aby místo díků nebyly vyřčeny jenom nadávky a obvinění, že máte snad nějakou druhou.