Pánové, čtyři outfity, s nimiž okouzlíte na každém rande

Pánové, čtyři outfity, s nimiž okouzlíte na každém rande

Dle šatů člověk soudí toho druhého. Žijeme ve světě, kde každý musí splňovat jakési požadavky a normy, které si stanovíme. To, co máme na sobě, se velice podílí na tom, jaký si o nás udělají jiní dobrý první dojem. Je proto třeba investovat do oblečení a do doplňků, díky nimž můžeme vykouzlit naprosto skvělý outfit, s nímž okouzlíme. Okouzlit potřebujeme hlavně na prvním rande, kdy se chceme ukázat v tom nejhezčím světle. A jelikož chceme, aby se rande dobře povedlo, trávíme klidně i hodiny před zrcadlem zkoušením různých outfitů.  

Abyste však hodiny nestrávili před zrcadlem, máme konkrétně čtyři tipy na outfity pro pány, kteří chtějí na prvním rande udělat dojem, ale mají problém se hezky a vkusně obléknout.  

Vsaďte na klasiku 

Ženu odzbrojí každý muž v košili. Proto sáhněte po jednobarevné, ideálně bílé, vypasované košili, kterou zastrčíte do pohodlných kalhot ke kotníkům. K tomu přidejte mokasíny, obejděte se bez viditelných ponožek a nezapomeňte si dát na ruku hodinky, případně náramky z dřevěných korálků. Ukážete tak, že máte cit pro detail.  

Módní džíny taky nejsou špatná volba 

Chcete se ženě ukázat v tom, co obvykle nosíte? Není problém, oblékněte si jemně roztrhané pánské džíny ke kotníkům, přidejte oblíbené tenisky, oblékněte si jednobarevné tričko bez potisku a k tomu dejte výrazně zbarvený bomber, jež se dnes nosí. Opět nezapomeňte na hodinky, případně kšiltovku.  

Kšandám ženy neodolají 

Dnes se nosí kšandy a kupodivu tento retro doplněk ženy přitahuje. Oblékněte si proto košili bez límečku, jen se stojáčkem, kterou si vyhrnete až k loktům. K tomu zvolte kratší kalhoty, kšandy a pohodlné plátěné tenisky nebo mokasíny. Nebojte se sáhnout po klobouku, který z vás udělá naprostého gentlemana.  

Když milujete mikiny 

Pokud jste milovníkem mikin, i ta vás může doprovodit na rande. Mikinu doplňte o černé džíny a jednobarevné tenisky, nebojte se kšiltovky. Přes ni si ještě oblékněte džínovou bundičku, kapuci samozřejmě vytáhněte, ať jde vidět.