Motýlci jako součást společenského outfitu

Motýlci jako součást společenského outfitu. Jaké se nyní nosí?

Co se nosí ke společenskému outfitu? Zatímco ženy mají více možností, pánové se musí naučit kombinovat různě jen vypasované košile, které jsou nedílnou součástí společenského looku. V současné době je možné zakoupit mnoho různých typů košil, zaměřte se však na neutrální barvičky, které nejsou nijak výrazné. Pokud si vezmete výraznou košili, rozhodně byste neměli chodit do společnosti, a to na konkrétní události, jako jsou plesy nebo obchodní večírky. S čím nikdy nic nepokazíte, je vypasovaná bílá košile, kterou si můžete dát se sakem nebo svetrem. V případě saka nezapomeňte na manžetové knoflíčky a místo kravaty volte motýlky.

Motýlci se staly velkým hitem. Pánové je dneska kupují přednostně, čemuž se nemůžeme divit. Všude se o nich píše, že jsou bezkonkurenční, že jsou nadmíru stylové a že oslní nejednu ženu. Motýlků je však nyní hodně, je tedy otázkou, jaký si vybrat a jaký zvolit.

Dřevěný motýlek je nejvíce stylový

V posledních letech se do módního světa dostal dřevěný motýlek, který vypadá opravdu fantasticky. Jestliže ale chcete dřevěného motýlka kvalitního, musíte do něj investovat, a to i několik tisíc korun. Společně s manžetovými knoflíčky vyjde dřevěný motýlek i na dva či tři tisíce korun (samozřejmě i manžetové knoflíčky jsou ze dřeva).

Nicméně pokud se rozhodnete pro méně kvalitní provedení, můžete zvolit dřevěné motýlky z čínských e-shopů, kde koupíte motýlky do pár set korun.

Vzory frčí

Klasičtí jednobarevní motýlci se dnes nenosí tak často, jako se nosí vzorovaní motýlci. Pokud přemýšlíte nad tím, že budete do klasických látkových motýlků investovat, investujte konkrétně do vzorovaných provedení, které vás nadchnou svými barevnými kombinacemi.

Krásní jsou károvaní motýlci, ale také budete nadšeni i z puntíkovaných motýlků či z proužků.