Módní předpověď

Módní předpověď příštího roku. Co se bude nosit?

Chcete se vydat na nákupy, ale nevíte, za co máte utrácet? Přece jen konec letošního roku je za dveřmi, což znamená, že při nakupování musíme myslet na kousky, které se budou nosit příští rok. Nemůžeme utrácet za to, co se možná nyní nosí, ale co se příští rok už nosit nebude. Naštěstí přinášíme velkou módní předpověď, která vám prozradí, co se bude během příštího roku nosit. Při nakupování se tak zaměřte na kousky podobné našim tipům a budete mít nakoupeno.

Každý rok se nese ve znamení změn, zejména ve znamení módních změn. Mění se módní trendy, mění se jednotlivé kousky, za které utrácíme. V současné době se už naštěstí ví, jaké módní změny přijdou s nástupem nového roku. Kupodivu jich nebude tolik, jak se očekávalo, mnohé kousky už máme ve svých šatnících, což ocení zejména ženy, které nerady přebírají své oblečení a nahrazují ho něčím jiným.

Pokud neradi přebíráte své šatníky a vyhazujete to, co už není in, máme pro vás dobrou zprávu. Mnohé kousky si totiž skutečně budete moct v šatníku nechat.

Džínovina se bude nosit i příští rok

Mezi nejžhavějšími trendy najdeme džínové kousky, které se hojně nosily nejen letos, ale i minulý rok. Zatímco minulý rok se nesl jen ve znamení džínových bund, letošní rok se nesl zejména ve znamení džínových sukní a lacláčů. Je tedy jen otázkou, jaké džínové kousky se budou nosit příští rok.

Denim – to je materiál, který má v našich šatnících své místo. Kromě klasických košil, zmiňovaných sukní a bund bychom měli mít v šatníku i denimové či džínové boty. I když to zní možná bláznivě, opravdu se bude jednat o hit příštího roku.

Retro puntíky neutichají

Do módy se letos ve velkém dostal i retro styl, což znamenalo, že jsme si vytáhli všechny staré kousky, které jsme v šatnících schovávali pro případ, že by se jednotlivé kousky opravdu do módy opět dostaly. Mezi retro kousky by se měly nacházet i puntíkované kousky, jelikož puntíky – to je vzor roku 2019.