Zimní svetry

Milujeme svetry! Jaké nyní nesmíme postrádat v šatníku?

Pokud chodíte často nakupovat, jistě jste v obchodech s oblečením zaregistrovali nové kousky v zimní kolekci. Zimní kolekce se postupně neustále doplňuje, protože móda neustále něco vymýšlí. Letos jsme za kousky v zimní kolekci rádi, protože v ní najdeme takové věci, které nám dokonale skryjí nedokonalosti, tedy například bříško nebo pevnější zadeček. Kromě toho se v ní taky nachází celá řada svetrů, které doslova milujeme!

Svetry jsou neodmyslitelnou součástí zimy. To je možná jediný důvod, proč jsme se na zimu těšili – v jiném ročním období tak hojně svetry nosit nemůžeme. Nicméně je nutné podotknout, že v současné zimní kolekci najdeme tolik svetrů, že by se v nich jenom čert vyznal. Pojďme si říct ty nejstylovější typy svetrů!

1) Svetr s rolákem

Letošním MUST HAVE kouskem je svetr s rolákem. Roláky obecně jsou nyní velice populární, i když jsme je jako děti doslova nenáviděli, protože nám je maminky vždycky bolestivě přendávaly přes hlavu. Nyní bychom se však po nich mohli doslova utlouct. Roláky jsou nyní běžnou součástí svetrů a společně tvoří naprosto stylový kousek, který musí každá žena mít!

Co se týče barevnosti, nejhezčí jsou v šedé barvě nebo v khaki nebo v bordó odstínu.

2) Svetr s výstřihem do V

Mezi stylové a populární svetry se řadí i ty, které mají výstřih do V. Střih do V je dneska obecně oblíbený, a to nejen u svetrů, ale taky u triček. Svetr s výstřihem do V by měl být volnější, nebojte se vzít si větší velikost, než jakou máte.

3) Chlupaté svetříky

O tom, že jsou chloupky dneska velice populární a moderní, není pochyb. Chlupaté doplňky patří do každé moderní domácnosti. Co se týče chlupatých svetříků, ani ty nesmí chybět ve vaší sbírce. Chlupaté svetříky často najdete právě s výše zmiňovaným výstřihem do V, tudíž je to skutečně stylový kousek po všech směrech.