Dovolená Liptov

Liptovský region, spojení krás hor a vody

Při návštěvě Nízkých Tater poznejte region Liptov, který vás okouzlí horským prostředím. Liptov není jen o kráse okolní přírody, ale nabízí spoustu volnočasových aktivit jak v létě tak zimě. Díky středisku Jasná je regionem lyžování a středisku Tarzánie Jasná adrenalinu. V srdci regionu se nachází vodní nádrž Liptovská Mara, při které se v létě bude cítit skoro jako u moře. Za zmínku stojí gastronomické speciality, které se určitě vyplatí ochutnat.

Středisko, které nadchne v zimě i létě

Jste milovníci lyžování? Pokud ano, určitě musíte navštívit největší lyžařské středisko na Slovensku, které se nachází v Liptovské kotlině na severu Slovenska nedaleko Polských hranic.

Můžete si zde užít jízdu na všech typech tratí od modrých po černé o celkové délce 48 km, které jsou vhodné pro pokročilé lyžaře ale i úplné začátečníky. O sníh se stará moderní zasněžovací systém, který poskytuje sníh 5 měsíců v roce.

Během letních měsíců se můžete projet na mountain kárách, horských koloběžkách nebo si zaskákat na bungee trampolíně.

Tarzánie Jasná – místo kde zažijete adrenalin

Pokud nemáte strach z výšek je pro vás návštěva Tarzánie Jasná tím správným místem. Navštivte nejdelší lezeckou překážkovou dráhu ve Střední Evropě. Čekají na Vás tři druhy tras různých obtížností ve výšce přibližně 7 metrů nad zemí.

Tip na bytování

Čerstvý horský vzduch a přírodu si vychutnáte v hotelu Wellness Hotel Grand**** který se nachází hned vedle lyžařského svahu.