LED zrcadla v pokoji

LED zrcadla jsou ideální do jakéhokoli prostoru, nejen do koupelny

Klasická zrcadla jsou běžnou součástí v našich domácnostech a můžeme je najít hned v několika místnostech. Velmi často se nachází v předsíni, kde si ještě naposledy můžeme zkontrolovat svůj vzhled, než vyrazíme mezi lidi. Najdeme je také v ložnicích, obvykle na místě posuvných dveří vaší šatní skříně. Zde můžete vidět svou postavu odshora až dolů. Ženy mají zrcadla obvykle také kapesní nebo stolní, pro usnadnění péče o pleť a nanášení make-upu. V koupelně ale ta klasická často nahrazují právě LED zrcadla. Co je důvodem jejich obliby?

LED zrcadla dobře vypadají a jsou praktická

Mají moderní vzhled a poskytují také osvětlení, které je velmi blízké dennímu světlu. U některých zrcadel máte možnost přechodu od teplého po studené svícení, čímž získáváte celou škálu různých způsobů osvětlení. Vybírat je můžete v celé řadě stylů, velikostí a tvarů. Snadno je můžete přizpůsobit osobním preferencím a dekoru místnosti. Rámy mohou být z kovu, dřeva, plastu. LED zrcadla mohou mít různé barvy a povrchové úpravy. Jsou tedy univerzální.

Úspora místa

LED zrcadla nemusí být obrovská. Jsou skvělá také do malých koupelen nebo šaten. Zabírají minimální prostor, a protože mají světla již zabudovaná, nemusíte myslet na to, jakým způsobem zrcadlo osvítíte. Díky LED zrcadlům tedy můžete dosáhnout efektivního využití prostoru. Zatímco některá zrcadla se prodávají jen jako zrcadla s osvětlením, řada jich disponuje také s vestavěnými úložnými prostory. Vše co v koupelně potřebujete, můžete mít na dosah ruky.

Inspirace na luxusní koupelny: kombinace krásného osvětlení a velkoformátové obklady.

Dobře vypadají

LED zrcadla mohou být navržena tak, aby zaujala svým designem. Nebo mohou být naopak nenápadná. Mohou mít elegantní a/nebo moderní vzhled. Vzhledem k možnostem provedení mohou být doplňkem každé místnosti. Rámy jsou vyráběny v různých materiálech a samotná zrcadla je možné sehnat v různých tvarech a povrchových úpravách. Jejich minimalistický vzhled zkrátka snadno začleníte do jakéhokoli stylu místnosti.