Koupelnový nábytek BEND od Intedooru

Koupelnový nábytek BEND od Intedooru

Pokud máte v oblibě nábytek v lakovaném provedení, bude se vám série koupelnových skříněk BEND od firmy Intedoor určitě líbit. Součástí každé skříňky je elegantní umyvadlo Cubito od firmy Jika. A pokud vám nebude stačit úložné místo v zásuvce pod umyvadlem, můžete si navíc ve stejném designu zakoupit doplňkovou skříň, do které uschováte další nezbytnosti. 

Lakované provedení

Čelní plochy nábytku jsou vyrobeny z 18-22 mm MDF se 7vrstvým nástřikem PUR (polyuretanovými) barvami ve vysokém lesku nebo matu včetně hran.

Korpusy skříněk jsou vyrobeny z LTD + ABS 1-2 mm se dvěma nástřiky PUR barvou opět ve vysokém lesku nebo matu. 

Lakování

PUR barvy, kterými jsou skříňky BEND nastříkány se vyznačují odolností vůči vodě, otěru a mechanickému poškození. 

Barevné provedení můžete vybírat například z bílé, antracitové, šedé apod. a to vše v lesklém i matném provedení.

Umyvadlo

Koupelnový nábytek BEND nabízí ke skříňkám keramické nábytkové umyvadlo JIKA CUBITO v různých rozměrech. Rozměr umyvadla vždy odpovídá rozměru skříňky. Je potřeba počítat s tím, že umyvadlo vždy mírně přesahuje přes nábytek. Např. skříňka Bend 65 1Z má šířku 64 cm a umyvadlo 65 cm. 

Madlo

K nábytku si můžete vybrat libovolné madlo dle vzorníku. Všechny úchytky jsou v lesklém provedení. Tvary jsou buď zaoblené, nebo hranaté. Výběr je tedy čistě na vás a vaší představě. 

Doplňkové skříně

Ke skříňkám BEND můžete zakoupit i doplňkovou skříň ve stejném designu. Vybírat můžete ze tří variant. V nabídce je vysoká skříň s košem na prádlo nebo bez, střední skříňka opět s košem nebo bez a nakonec střední skříň se třemi zásuvkami. 

Součástí skříní jsou skleněné police. 

Série BEND je promyšlená do posledního detailu a vaší koupelně bude jistě slušet.

Jaký nábytek ze série BEND si zvolíte vy?