Když na dovolenou, tak do exotické destinace. Ale kam konkrétně?

Když na dovolenou, tak do exotické destinace. Ale kam konkrétně?

Přemýšlíte nad tím, že zajedete do nějaké exotické destinace letos v létě? Pak už nemáte moc času na výběr, snad ještě nějaké hotely budou mít volno. Pokud si chcete sbalit kufry a někam se vydat, nabízí se mnoho míst, která můžete prozkoumat. Co třeba vydat se na jedno z níže uvedených míst? Tam vám bude opravdu dobře.  

Vybrali jsme letos atraktivní a velmi krásné exotické destinace, které nejsou jenom o plážích a moři, i když samozřejmě můžete celou svou dovolenou v moři strávit. Pokud jste fanouškem spíše turistiky nebo se považujete za velkého dobrodruha, pak sem rozhodně zamiřte.  

Filipíny 

Filipíny jsou považovány za velice přátelské, pohostinné místo, kde najdete stejně tak sympatické lidi. Filipíny se rozkládají na mnoha, mnoha ostrovech, je jen na vás, jaký konkrétní zvolíte. Pokud smíme poradit, poradili bychom ostrov Palawan, který je aktuálně nejvyhledávanější. Filipíny nabízí skvělé podmínky pro šnorchlování a také pro potápění. Hlavním centrem je zde El Nido, kde najdete opravdu krásné pláže a také projížďky na kajaku. Pěší stezky zde vedou podél skalisek krásnou přírodou.  

Kostarika 

Pokud toužíte vidět tu pravou exotiku, musíte se vydat do středu Ameriky, jelikož to je opravdu ta typická exotika. Konkrétně zavítejte na Kostariku, kde si na své přijdou nejen milovníci zvířat, ale také milovníci hor, sopek a mimo jiné také milovníci pláží. Země se nachází v Karibském moři, ale také má blízko k Tichému oceánu. Ve zdejších národních parcích se uvidí celá řada exotických zvířat. Ke zdejším nejznámějším parkům patří jednoznačně parky Mark Antonio nebo Monteverde.  

Indonésie 

Indonésie je v posledních letech velice oblíbená. Nemůžeme se tomu ostatně divit, vždyť se zde nachází třeba Bali, což je místo, kam seženete nejlevnější letenky. Je zde velké množství pláží, také sopek a nádherných zelení. Pokud nemáte zájem o to, abyste strávili svou dovolenou s velkým množstvím turistů, můžete se vydat na zdejší ostrov Flores, který je klidnější a leží na východě.