Kam vyrazit za potápěním?

Kam vyrazit za potápěním?

Ke každé zahraniční dovolené u moře patří rozhodně potápění. V případě, že vynecháte potápění na své zámořské dovolené, uděláte jednu z největších chyb svého života, jelikož potápění jako takové je doslova nezapomenutelné. V případě, že chcete vyrazit za potápěním, můžete vyrazit na mnoho míst na světě. Dnes se potápí takřka v každé oblíbené letní destinaci, vybrali jsme si pro vás však takové destinace, kde zažijete jednoznačně to nejlepší a nejobdivuhodnější potápění ve svém životě.  

I když se bojíte vody nebo i když nejste tak zdatní plavci, rozhodně byste to měli s potápěním zkusit. Málokdo ví, že je to sport, v němž se také stávají lidé nejlepšími. Potápění jako takové se však stalo spíše zahraniční atrakcí, kterou mnozí lidé podstupují, jelikož je to opravdu zážitek na celý život.  

Abyste zažili to nejlepší potápění ze všech, tady je seznam destinací, kde zažijete opravdu to nejlepší potápění vůbec.  

Palau 

Palau je hodnocené jako snové místo. Je zde nádherný, až jedinečný řetězec skalních ostrovů, nachází se v západním Pacifiku. Dokonce Palau mnozí lidé označují za naprosto nedotčené místo, i proto je zdejší potápění hodnocené jako nejlepší. Na dně moře je k vidění mnoho vraků starých lodí, korálové zahrady nebo srázy a jeskyně.  

Maledivy 

Maledivy jsou lákavou destinací pro nejednoho cestovatele. Mnozí sem jedou za relaxací, jiní sem jezdí za zdejším potápěním. Maledivy jsou totiž označovány za klenot, kde zažijete jedno z nejlepších potápění na světě. Tropický ráj je tvořen zhruba dvaceti šesti atoly, kde najdete hromadu tropických ryb a útesů.  

Belize 

Další destinací v pořadí, kde zažijete vůbec nejlepší potápění, je Belize, tedy destinace, kde zažijete jak dobrodružství, tak romantiku a vůbec to nejhezčí potápění. Voda je zde nádherně tyrkysová, zdejší krápníky jsou staré miliony let. Najdete tady taky útesové žraloky.