Móda a barvy

Jestli chcete být in, zaměřte se na barvy duhy

Barvy zkrátka patří k létu stejně jako vysoké teploty a otevřená koupaliště. Podle meteorologů se náš svět dostává k tomu, že už nebudou čtyři roční období, jak je známe nyní, ale budou především dvě, a sice tuhá zima a šíleně teplé léto. Teploty se mají střídat tak razantně, že se to projeví na naší imunitě. Ostatně se to projeví i v našich šatnících, protože se budou střídat barvy neutrální, temné odstíny s pestrými pastelovými barvičkami, které jsou symbolem léta. Ani letos tomu není jinak, i letos do svého šatníku zakomponujte především barvy duhy, které inspirují mnohé módní návrháře.

Pokud sledujete aktuální dění v módním světě, moc dobře víte, jak vypadají aktuální módní kolekce mnohých návrhářů. V nich nás nepřekvapí jenom plastové modely a kousky, které mnohé ženy již mají zakomponované do svých šatníků, ale také nás mohou překvapit barvy duhy, jež se vyskytují takřka na každém modelu.

Kolekce plné barev

Mezi nejkrásnější aktuální letní kolekce patří zejména kolekce návrhářky Alberty Ferretti, která se představila v nedávné době se svou kolekcí „Rainbow Week“. Jedná se o krásnou kolekci plnou limitovaných pruhovaných modelů, jež musí ulovit především ženy, které milují originální kousky, jež nemůže mít kdekdo.

K dalším pestrobarevným kolekcím se řadí také aktuální kolekce Salvatore Ferragamo nebo také současná kolekce od Gucciho. Ani Tory Burch nezůstává pozadu.

Instagram plný barev

To, že jsou barvy duhy aktuálně v módě, ukazují i instagramové účty, které jsou plné fotografií, na nichž jsou dech beroucí barevné outfity. Mnohé módní ikony prezentují na sociálních sítích trendy značky, které se pyšní barevnými nabídkami. Jmenovat můžeme například Staud, Jessicu K nebo také Rixo London.

A co vy, máte také svůj duhový kousek v letním šatníku? Pokud ne, víte, kde hledat a kde se inspirovat.