Podzimní trendy

Jaké podzimní trendy můžete nyní v obchodech pořídit?

Podzimní kolekce letos přinesly mnoho zajímavých kousků, které si můžeme pořídit a které v obchodech najdeme. Abyste byli i vy na podzim cool a styloví, poradíme vám, jaké konkrétní módní podzimní trendy v obchodech ulovit. Jelikož je trendů nyní mnoho, oceníte vědět nejstylovější z nich, které nebudou in jen jednu sezonu, ale minimálně dvě.

Podzimních trendů je nyní opravdu hodně. Člověk by řekl, že vybrat si pár kousků, abychom za ně zaplatili jen pár tisíc a nikoli desítky tisíc, je nemožné. Naštěstí přinášíme tipy na kousky, které jsou zásadní a které musíme mít.

Zamilujte si stylové úplety

Kdo by nemiloval úpletové šaty nebo objemné svetry či oversized kousky, které dodávají ostatním pocit, že do nich ještě potřebujeme dorůst. Právě takové kousky se vyplatí ve svém šatníku mít. Zejména úpletová móda je stylová, nyní ji prodávají snad ve všech obchodech s oblečením. Unikátní nabídku má například obchod Marks&Spencer, který se úpletovou módní kolekcí pyšní už několik dlouhých týdnů.

Pokud se rozhodnete sáhnout právě po úpletových šatech, které sahají až do poloviny lýtek, kombinujte s šaty kostkovanou kabelku nebo lakované polobotky či kovbojské boty se špičatou špičkou.

Kostky všude, kam se podíváme

Letošnímu podzimu dominují kostky, proto si pořiďte to, co kostky má, tedy například kabát nebo případně kostkovaný kostýmek, který si zamilujete především díky pohodlnosti, která se skrývá za elegantním vzhledem. Jak jsme však zmínili, ideální jsou kostkované kabáty, které délkově sahají až pod kolena.

Květované šaty v temných barvách

I na podzim se bude nosit velké množství šatů. Letošním podzimním trendem jsou květinové šaty, které jsou však v temných odstínech barev. Ideální jsou hnědé šaty, které nesou květinový vzor, nebo tmavě modré či béžové šaty. Neohrnujte nos ani nad bordó provedením, což je také barva podzimu stejně jako khaki.